Vasaros baidarės

50 % baidarių nuomai

Nuolaida taikoma su:

Gal plaukiam baidarėm?

Vasarosbaidarės.lt siūlo NAUJUTĖLAITĮ 2018 vasarai įsigytą inventorių, bet jau 12 metų baidariautojus džiuginančią patirtį. Vasarosbaidarės.lt žino, kad mėgstamiausi baidarių vairuotojų maršrutai driekiasi Dzūkijoje, todėl kviečia plaukti ir kurti įspūdžius, kurie neabejotinai liks prisiminimuose iki pat žilos senatvės! YOLO!

TIK ISIC studento pažymėjimų turėtojams ir tik ribotą laiką Vasarosbaidarės.lt dovanoja galimybę plaukti baidarėm už pusę kainos!!! Žinom, kad daugelis jau dėliojat paskutinius štrichus savo sesijos maratonuose ir baigiamųjų darbų lapuose, todėl plaukt baidarėm už pusę kainos galit pirmadieniais-ketvirtadieniais. Dvivietės baidarės nuomos kaina – tik 9 eurai! Žinoma, dar yra transportavimo išlaidos, bet ISIC’ams ir ITIC’ams čia vėlgi galioja išimtis! Jokių mokesčių už kiekvieną kilometrą! Imi baidarę ir už transportavimą moki tik simbolinį 10 Eur mokestį ir visai nesvarbu, ar plaukia viena ar 20 baidarių – transportavimo mokestis išliks fiksuotas! Skubėk rezervuoti, nes šitas karštas pasiūlymas trumpalaikis!

Nori, bet dar ne dabar? Kai karštas pasiūlymas baigsis, nuo jo karščio kiek sutirps ir nuolaidos, bet su ISIC ir ITIC visad turėsi:

I-IV 35% nuolaidą baidarių nuomai;

V-VII 15% nuolaidą baidarių nuomai.

Kad gautum nuolaidą, vietoj prieš susimokant reikės parodyti savo ISIC’ą.

Plaukiam čia: vasarosbaidares.lt

Tau taip pat gali patikti: