781eacc551c7f624f09af49e269689e0
Nuolaida galioja su:

Televizijos bokštas

6€ studentams ir 4€ moksleiviams į TV BOKŠTO APŽVALGOS AIKŠTELĘ IR RESTORANĄ „PAUKŠČIŲ TAKAS“

Vilniaus TV bokštas yra aukščiausias statinys mūsų šalyje ir teisėtai užima garbingą vietą tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Pagal aukštį jis yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje.
165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte (55-ame aukšte lyginant su daugiabučiais pastatais). Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro restorano langus matomos net 50 km spinduliu.
TV bokšte įsikūręs restoranas “Paukščių takas”. Jeigu norėsite ne tik pasigrožėti Vilniaus panorama, bet ir išgerti kavos, arbatos ar pavalgyti, ISIC rekomenduoja staliuką rezervuoti iš anksto.
Šauniausia yra tai, kad su ISIC pažymėjimu bilietas studentui kainuos tik 6 Eur, o moksleiviui – tik 4 Eur!!!

Kontaktai:
Tel.: +370 5 252 5333
 
Ankstesnė nuolaida: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras Kita nuolaida: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Reikia ISIC?
> Studijas pradedantiems rugsėjo 1 d., ISIC išduosime tą pačią rugsėjo 1 d. vos PER 5 MINUTES! Pažymėjimas galios 16 mėnesių.
> Užsisakiusiems ISIC iki 09/01, jis galios iki 12/30.
Naujovės atneša daug nežinomybės: ką daryti, kur eiti, į ką kreiptis? Šiame žinyne surinkome visus dažniausius šviežių studentų klausimus ir į juos atsakėme!
Sutinku gauti "Pirmakursio žinyną" nurodytu el. paštu
* Tavo duomenys nebus dalinami trečiosioms šalims
Į tavo el. paštą nusiuntėme nuorodą, kurią paspaudęs parsisiųsi žinyną. Ji turėtų atkeliauti poros minučių bėgyje.
AR ŽINAI VISKĄ, KĄ TURĖTŲ ŽINOTI STUDENTAS?
PROTINGAS ŽINGSNIS! PASITIKRINK PAŠTO DĖŽUTĘ