Party Inbox

10% nuolaida visoms prekėms

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

ISIC’ieti,

Nori padaryti savo šventę įsimintinesnę ir smagesnę? Galbūt gavai pakvietimą į šventę, kurios tema „80- ieji“ arba „Istorinės asmenybės“ ir visiškai neįsivaizduoji, ką apsirengti?

Visomis šventės detalėmis puikiai pasirūpins Party Inbox – didžiausias šventinės atributikos parduotuvių tinklas Baltijos šalyse.

Visos reikiamos šventės dekoracijos, puošmenos ir kostiumai vienoje vietoje;) Party Inbox turi didžiulį šventinių dekoracijų, balionų, karnavalinės atributikos, teminių vakarėlių ir nestandartinių švenčių atributų pasirinkimą.

Pasinaudok nuolaidos kodu „ISIC“ ir gauk 10% nuolaidą visoms Party Inbox prekėms:)

 

Nuolaidos pasiūlymu gali pasinaudoti tiek apsipirkdamas jų internetinėje svetainėje, tiek atvykęs į fizines parduotuves.

P.S Norint pasinaudoti nuolaida fizinėje parduotuvėje, būtina parodyti galiojantį ISIC/ITIC pažymėjimą.

P.S.S Nuolaidos nesumuojamos!

 

Daugiau informacijos apie PARTY INBOX rasi ČIA

PARTY INBOX – didžiausias šventinės atributikos parduotuvių tinklas Baltijos šalyse, jau 10 metų puošiantis jūsų šventes. Tik pas PARTY INBOX rasi plačiausią stilingų teminių dekoracijų, balionų, karnavalinių kostiumų bei aksesuarų pasirinkimą, o jeigu organizuoji asmeninę šventę ar didelį įmonės renginį, PARTY INBOX švenčių ekspertai pasirūpins helio balionais,  girliandomis, balionų instaliacijomis ir nestandartiniu šventės dekoru:)

Daugiau informacijos rasi ČIA

Adresai

Sėlių g. 39

Tau taip pat gali patikti: