REDO

15% nuolaida spausdintuvų kasečių pildymui

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

Spausdintuvų, kopijuoklių  kasečių pildymas ir atnaujinimas. Kasetės po užpildymo ir atnaujinimo testuojamos ir tik po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamomis naudoti, parduodamos. Garantijos galioja, kol kasetėse yra dažomųjų miltelių ar rašalo daugiau nei 40%.

Spausdintuvų ir kopijuoklių pardavimas ir aptarnavimas. Parduodame techniką tik išsiaiškinę kliento poreikius, ieškome individualių sprendimų, parenkame ekonomiškiausią biuro techniką. Kompetentingi technikos specialistai atliks gedimų diagnostiką, įvertins aparato būklę, pakeis susidėvėjusias dalis.

Naujų kasečių pardavimas. Parduodame originalias (spausdintuvų gamintojų) ir analogines kasetes populiariems ir mažai paplitusiems spausdintuvams ir kopijuokliams.

Spalvotas ir nespalvotas spausdinimas. Spausdinime spalvotai ir nespalvotai USB atmintinių ir elektroninio pašto ir pan.

Nuolaida gali pasinaudoti tiek fizinėje, tiek el. parduotuvėje. Fizinėje parduotuvėje pakas parodyti pažymėjimą, o el. parduotuvėje darant užsakymą reiktų į komentarą, prieš jį tvirtinant, įrašyti „Taikyti studentišką nuolaidą“ ir gausi 15% nuolaidą kasečių pildymui ir neoriginalioms kasetėms. El. parduotuvė čia: www.redo.lt

Kontaktai

Adresai

Žiedų skg. 2A
El.p.: info@redo.lt
Dvaro g. 64

Tau taip pat gali patikti: