14834ec7ac8af73d41df1b0d04aa4074f3a74689
Nuolaida galioja su:

Okupacijų ir laisvės kovų muziejus

Bilieto kaina 1 Eur

Okupacijų ir laisvės kovų muziejus (anksčiau – Genocido aukų muziejus), įsikūręs greta Lukiškių aikštės Vilniuje, buvusiame KGB rūmų pastate, kviečia lankytojus laisvalaikį praleisti prasmingai. Vos už 1 eurą turėsite galimybę susipažinti su muziejaus ekspozicijomis, patirti istoriją. Muziejus įrengtas pastate, kuriame beveik penkiasdešimt metų veikė sovietinės saugumo tarnybos, pasauliui geriausiai žinomos kaip KGB. Lietuvos žmonėms šis pastatas yra sovietinės okupacijos simbolis, todėl labai svarbu, kad kaip tik jame įkurtas muziejus, turintis dabartinei kartai priminti, o ateinančioms – papasakoti apie sunkius ir tragiškus Lietuvai ir jos žmonėms 1940–1991 m.
Beje, lankytojo bilietas suteikia galimybę tą pačią dieną lankytis Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse (Žirmūnų g. 1F, 1N).
Daugiau apie nuolaidą bei informaciją lankytojams rasite muziejaus tinklapyje: http://genocid.lt/muziejus/lt/567/c/

Kontaktai:
Tel.: +370 5 24 98156
 
Ankstesnė nuolaida: Panevėžio miesto dailės galerija Kita nuolaida: Klaipėdos koncertų salė

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top