Nacionalinis Kauno dramos teatras

Iki 100% nuolaida bilietams

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

Netiesa, kad teatras snobiškas, nuobodus, o jo turinys artimas tiems, kam per 40 ir daugiau. Nacionalinis Kauno dramos teatras – seniausias visada jaunas teatras, gyvuojantis jau šimtą metų, ieško balanso tarp klasikos ir modernumo, puoselėja jaunus kūrėjus ir ieško bendravimo būdų su jaunąja žiūrovų karta. Jeigu domiesi kultūra, ar nori praplėsti akiratį, susipažink su jaunųjų režisierių ar Lietuvos grandų darbais. Pradžiai tiek. Lauksim tavęs!

O kad apsilankymas būtų dar malonesnis pasinaudok siūlomomis nuolaidomis: su ISIC pažymėjimu galioja 30% nuolaida 1 bilietui (visiems spektakliams, išskyrus premjeras ir vaikiškus spektaklius). Nuolaida taikoma teatro kasoje ir www.dramosteatras.lt. Taip pat ISIC turėtojai gali pasinaudoti net 50% nuolaida likus valandai iki spektaklio pradžios, kai yra laisvų vietų. Nuolaida taikoma tik NKDT kasoje.

Su ISIC mokinio pažymėjimu taikoma 20% nuolaida 1 bilietui (visiems spektakliams, išskyrus vaikiškus ir paaugliams skirtus spektaklius). Ja pasinaudoti galima teatro kasoje ir www.dramosteatras.lt.

Su ITIC pedagogo pažymėjimu taikoma 100 proc. nuolaida pedagogams, lydintiems 14 ir didesnę moksleivių grupę.

Adresai

Laisvės al. 71

Tau taip pat gali patikti: