Bonobo laipiojimo centras

15% nuolaida laipiojimui

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

Hey, mūsų Sandra jau išbandė laipiojimą uolomis BONOBO laipiojimo centre. Sakė, dalykas nerealus. Gal ir Tu nori pamėgint?

Kodėl, klausi Tu? Laipiojimas yra išskirtinis sportas, lavinantis daugumą raumenų grupių, keliantis fizinį pajėgumą, gerinantis lankstumą bei stiprinantis emocinį ir vidinį tvirtumą. Tai puikus užsiėmimas norintiems atsipalaiduoti po darbų, siekiantiems sustiprėti fiziškai ar ieškantiems naujų pramogų su draugų grupe.

BONOBO laipiojimo centre rasite bouldering’o laipiojimo sieną, 10 metrų aukštuminę sieną ir įvairaus sudėtingumo trasas visiems, taip pat automatines saugas pradedantiesiems, atskirą treniruoklių bei poilsio zonas. Laipiojimo centras pilnai pritaikytas tiek profesionaliems laipiotojams, tiek ir pirmą kartą vykstantiems su draugais, bendradarbiais ar šeima. Patyrę BONOBO instruktoriai supažindins su laipiojimu ir padės pradėti bei įveikti trasas, taip pat pakeliui kylančius iššūkius. Išbandyk!

GERIAUSIA TAI, jog su ISIC/ITIC pažymėjimu turi -15% nuolaidą savo nuotykiams. Jau lipi?

Pastabos:
Akcija galioja tik vienkartiniam apsilankymui perkant vietoje. Nuolaida netaikoma dovanų kuponas ar paslaugas perkant internetu.
Daugiau informacijos BONOBO tinklapyje: bonobo.lt

BONOBO laipiojimo centras Lietuvoje įkurtas 2018 metais siekiant suburti laipiojimo sporto specialistus ir entuziastus naujam ir pažangiam požiūriui į laipiojimo sportą ir treniruočių centrą Vilniuje.

BONOBO laipiojimo centras įsikūrė Vilniuje, Savanorių prospekte. Išskirtinai šviesios ir erdvios patalpos leido sukurti malonią aplinką sportui ar laisvalaikiui.

 Laipiojimo centre įrengtos aukštos kokybės laipiojimo sienos, 10 metrų aukščio aukštuminė siena su automatinėmis saugomis, atskira treniruoklių zona bei erdvūs persirengimo kambariai lankytojams.

Patyręs BONOBO personalas stengiasi padėti visiems centro lankytojams ir džiaugiasi galėdamas atsakyti į Jums kylančius klausimus. Didelis būrys mūsų trenerių bei instruktorių vieningai siekia didinti laipiojimo sporto žinomumą Lietuvoje ir nepaliaujamai gerinti paslaugų bei produktų kokybę, taip dalintis su Jumis puikiomis emocijomis. 

Laipiojimas mums daugiau nei sportas – tai gyvenimo būdas, kelionės, draugai ir nuotykiai …

Adresai

Savanorių pr. 180

Tau taip pat gali patikti: