Žingsnis modernumo link: vienas ISIC pažymėjimas – visos galimybės

Lietuvos moksleivių sąjunga ir ISIC Lietuva kartu pradeda darbą dėl mokiniams skirtų pažymėjimų. ISIC Lietuva džiaugiasi galėdama bendradarbiauti su Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS). Bendradarbiavimas leis mokiniams ir mokykloms įsilieti į tarptautinę bendruomenę, naudotis šiuolaikinius poreikius atitinkančiais ISIC pažymėjimais, kuriuose integruotos modernios technologijos.

IMG_0775

Pasirašomos bendradarbiavimo sutartys. Nuotraukoje (iš kairės į dešinę): ISIC Lietuva projekto vadovė Laura Domarkė ir Lietuvos moksleivių sąjungos Prezidentė Akvilė Burneikaitė.

„Norime sužinoti apie mokinių poreikius iš pirmų lūpų, rūpintis, kad jiems būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos, kasdieniai poreikiai būtų įgyvendinami paprasčiau. Bendradarbiavimą su LMS ypač vertiname, nes galime išgirsti apie mokinių ir mokyklų bendruomenių poreikius, o tai leidžia pasiūlyti šiuolaikinius standartus atitinkantį produktą. Šiuo metu turime paruošę pagrindinį ISIC mokinio pažymėjimo paslaugų paketą, kuris bus tinkamas mokiniams, mokykloms ir tėvams. Atsižvelgdami į mokinių poreikius, ruošiamės toliau vystyti mokinių sąlygas gerinančius projektus“, – teigia ISIC Lietuva projekto vadovė Laura Domarkė.

Prie ISIC mokinio pažymėjimo teikiamų paslaugų vystymo prisideda ir mokinių bei mokyklos bendruomenių poreikiams atstovaujanti Lietuvos moksleivių sąjunga. „Visada siekiame inovacijų ir pokyčių mokykloje tam, kad tiek mokymosi procesas, tiek neformaliuoju būdu įgyjamos žinios ir patirtis mokiniams būtų kuo patrauklesni ir lengviau prieinami. ISIC pažymėjimas – puiki galimybė mokiniams pramogauti, keliauti, lankytis įvairiose edukacinėse programose, naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir maksimaliai išnaudoti mokykloje suteikiamą laiką nuolatiniam tobulėjimui ir pasaulio pažinimui. Šis pažymėjimas atveria galimybių duris. Dėl šios priežasties Lietuvos moksleivių sąjunga, bendradarbiaudama su ISIC Lietuva, mokykloje sieks sukurti jaukią ir inovatyvią aplinką“, – bendradarbiavimu džiaugiasi Lietuvos moksleivių sąjungos Prezidentė Akvilė Burneikaitė.

ISIC pažymėjimas – lengvesnė mokinio kasdienybė

ISIC mokinio pažymėjimas – mokinio statusą įrodantis pažymėjimas, leidžiantis naudotis per 40 000 nuolaidų visame pasaulyje ir 1000 nuolaidų Lietuvoje. Mokinį lengva identifikuoti tiek mokyklos ribose, tiek 120 pasaulio šalių. Į ISIC mokinio pažymėjimą gali būti integruoti visi pageidaujami duomenys, elektroninė piniginė, įėjimo į mokyklą ar klasę kontrolės sistema, mokinių duomenys į bibliotekų duomenų bazes. Turintiems ISIC pažymėjimą mokiniams ISIC Lietuva bendruomenė paruošusi skatinimo sistemą – geriausiems mokyklos mokiniams skirtą ISIC stipendiją.

„Norime išlaikyti balansą tarp mokinių norų, jų tėvų ir mokyklų poreikių. Dėl šios priežasties atsižvelgėme į galimybę nustatyti mokinio finansus, į pažymėjimą taip pat gali būti integruotos saugumą ir efektyvią duomenų sklaidą užtikrinančios technologijos. Mokyklos bendruomenei vieningai nusprendus, siūlome jų poreikius atitinkantį, į vieną pažymėjimą telpantį jiems reikalingų paslaugų paketą“, – teigia L. Domarkė.

ISIC mokinio pažymėjimo paslaugų vystymu ir lengvatomis rūpinamasi nuolat. ISIC Lietuva siekia, kad moksleiviai galėtų naudotis visomis jų poreikius atitinkančiomis nuolaidomis. Šiuo metu laukiama Švietimo ir mokslo ministerijos sprendimo dėl galimybės Lietuvos mokiniams su ISIC mokinio pažymėjimu gauti nuolaidą naudojantis Lietuvos viešuoju transportu.

Moderni mokyklos bendruomenė

ISIC Lietuva turi ką pasiūlyti ne tik mokiniams, bet ir pedagogams, administracijos personalui, tėvams, kitiems mokyklos bendruomenės pageidaujamiems asmenims. Tarptautinis pedagogo pažymėjimas (ITIC) visame pasaulyje leidžia įrodyti pedagogo statusą ir naudotis jiems skirtais specialiais pasiūlymais. Visi mokyklos darbuotojai ir svečiai, esant poreikiui, gali naudotis mokyklos suteikiamomis kortelėmis, reikalingomis naudotis mokykloje esančiomis technologijomis.

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su ISIC Lietuva, tikisi, kad mokyklos taps nuolat naujų galimybių ieškančios, akademinę bendruomenę vienijančios, tarptautinės bendruomenės dalimi. Išskirtinė, moderni ir šiuolaikinė mokykla yra darnios visuomenės dalis, stiprios bendruomenės pavyzdys.

ISIC Lietuva kontaktai:

J. Basanavičiaus g. 30, Vilnius

Tel. +37052397396

El. paštas info@isic.lt

Tau gali būti įdomu: