Aktorius M. Papinigis iš gerai pažįstamo Vovos persikūnijo į reperį (video)

Iš Emilio Vėlyvio filmų „Zero“, „Zero II“ ir „ReDirected“ daugumai puikiai atpažįstamas aktorius Mindaugas Papinigis nusifilmavo trumpame menų fabriko „Loftas“ klipe, kuriame įkūnijo nebe gerai kino žiūrovams pažįstamą Vovą, o reperį.

„Tai vienos nuotaikingos popietės idėja, kurią įgyvendinome kartu su nepakartojamu Mindaugu. Klipo esmė – pradžiamokslis kaip teisingai sutikti Vakarų pakrantės reperius. Juk pas mus jau antradienį atvažiuoja „MTV“ žvaigždės Xzibit ir B-Real iš „Cypress Hill“, – sako „Lofto” vadovas Victoras Diavara.

Klipas buvo filmuojamas tose lokacijose, kur išties apsigyvens Xzibit, B-Real ir visa jų kompanija. Taip pat atskleidžiama, kokiais automobiliais po Vilnių panoro važinėtis „Pimp My Ride“ žvaigždė Xzibit.

Jau balandžio 8 dieną tikrojo Vakarų pakrantės hip hopo veidai B-Real, Xzibit ir Demrick – kartu žinomi kaip „Serial Killers“ – žada į Lietuvą atvežti tikros amerikietiško hip hopo pogrindinės kultūros, atlikti ne tik bendrus kūrinius, bet ir daug muzikos kiekvienas iš savo praeities.

Tai bus svarbiausia naujo renginių ciklo „burn Energy Session“ naktis šį sezoną su vienomis didžiausių hip hopp muzikos žvaigždžių iš Amerikos.

 

Tau gali būti įdomu: