Balandžio 13 d. menų fabrike „Loftas“ prasideda nauja didžiųjų renginių serija „SOL Live“

Balandžio 13 d. menų fabrike „Loftas“ prasideda nauja didžiųjų renginių serija „SOL Live“, kurioje klausytojai susitiks su gyvos muzikos scenos geriausiais, šviežiausiais ir geidžiamiausiais atlikėjais. Jau pirmojoje serijoje visų laukia svečių gausa: kanadietis Teen Daze, amerikietis Giraffage, skandinavai Yung Lean ir „Sad Boys“ bei Lindsay Lowend.

Muzika lyg svajonė – toks bus pirmasis SOL LIVE koncertas „Lofte“ šiais metais. 4 atlikėjai, 4 nepakartojamos patirtys, 4 kelionės į ten, kur reziduoja šių dienų muzika.

 SOL LIVE: Teen Daze, Yung Lean & Sad Boys, Giraffage, Lindsay Lowend |Loftas

TEEN DAZE
Kanadietis Teen Daze atvyksta su melomanų jau įvertintų albumu „Glacier“ – tai namie kurta muzika, kurioje persipina jauno žmogaus šių dienų pasaulyje išgyvenimai, istoriniai momentai. Tai ypatingų akimirkų kolekcija pačiose pozityviausiose natose.

GIRAFFAGE
San Francisko vaikis kelis kartus jau buvo Lietuvoje (kartu su XXYYXX, Slow Magic ir kt.). Tikrasis Giraffage vardas yra Charlie Yin ir muziką, išstūmusią iš po kojų žemę tūkstančiam žmonių pasaulyje, jis pradėjo irgi savo miegamajame. Sapnuojamoji elektronika su hip hopiniais ritmais – taip pavadintume šio muzikanto įrašus, kuriuos išgirsti „Lofte“ gyvai bus įvykis.

YUNG LEAN & THE SAD BOYS
Lazerinis kardas ir melancholija viename – tokie yra Yung Lean ir Sad Boys iš Stokholmo. Iš esmės ši kompanija yra šiuolaikinės kultūros atspindys. Jie lyginant yra be proto jauni (95-96 m. gimimo), bet jau labai techniški, produktyvūs ir žiūrimi (YouTube jų klipų peržiūros skaičiuojasi milijonais) – visa tai kartu nori nenori sudomina panagrinėti šį jaunimėlį atidžiau. Nenuvilia. O dar svarbiau – supažindina su tuo, kas mūsų laukia ateities muzikoje.

LINDSAY LOWEND
Music to make babies to! Naujos kartos, chillwave ir ne tik, muzikos naktis – šviežiausia, kas iki šiol bet kada buvo „Lofte“. Nepamatyti dabar – lygu – vėliau pasigailėti.

Teen Daze – Waves

Giraffage & XXYYXX – Even Though

Yung Lean – Ginseng Strip 2002

Lindsay Lowend – Mmmmm

Jie lyginant yra itin jauni (1995-1996 m. gimimo), bet jau labai techniški, produktyvūs ir žiūrimi („YouTube“ jų klipų peržiūros skaičiuojamos milijonais) – visa tai kartu nori nenori sudomina panagrinėti šį jaunimėlį atidžiau.

Naujos kartos, chillwave ir ne tik, „SOL Live“ muzikos naktis – šviežiausia, kas iki šiol bet kada buvo „Lofte“. Nepamatyti dabar – lygu – pasigailėti vėliau.

BILIETAI.
Su ISIC 10% nuolaida!

Daugiau informacijos.

Tau gali būti įdomu: