Beissoul&Einius grįžta su nauja programa ir „Chamillion“ kvapu

Vienas įdomiausių šiandienos electro muzikos projektų Baltijos šalyse – „Beissoul&Einius“, po ilgos pertraukos ir kelionių svetur, balandžio 2 d. menų fabrike „Loftas“ pristatys kruopščiai paruoštą garso, mados ir unikalaus kvapo  „Chamillion“ šou.

Ilgai laukto „Beissoul&Einius“ pasirodymo priežastis – gerbėjų ilgesys ir mini albumas EP formate „Chamillion“.

„Dažnai sulaukiame klausimų, kada bus kitas mūsų pasirodymas, kur galima mus išgirsti – taigi išleidžiame EP, kad tiems, kam įdomu ir patinka, visada turėtų kaip mūsų paklausyti. Taip pat pagaliau pasirodysime ir patys – Vilniuje tai bus turbūt vienintelis mūsų koncertas pavasarį“, – sako išskirtinio balso savininkas Beissoul.

Gerbėjai žino, „Beissoul&Einius“ scenoje kalba ne tik muzikos, bet ir stiliaus bei kūno kalba. O šią ypatingą progą papildys ir specialus „Chamillion“ kvapas. Tačiau daugiau apie tai – netrukus.

Beissoul & Einius

Beissoul&Einius grįžta su nauja programa ir „Chamillion“ kvapu

Beissoul – vizionierius

Be stebinančio gylio savo balse, Beissoul yra puikus vizionierius. Jis mintyse nardančias idėjas sugeba paversti kažkuo apčiuopiamu. Todėl mada ir šokis – nuo „Beissoul&Einius“ pasirodymų absoliučiai neatsiejamos dalys.

Tamsiaodžio siela baltojo kūne, stiliaus ikonos, frykduetas, ateiviai iš kitos planetos – tiek ir dar daugiau epitetų sulaukia „Beissoul&Einius“. Po šio chameleono pasirodymo atlikėjai atvers daugiau savo fantazijos durų.

Taigi „Chamillion“ šou metu Beissoul plastiką papildys profesionalaus choreografo pasirodymas.

Tuo tarpu kostiumus atlikėjas kompiliuoja pats: ieško ir kaupia, taip pat kelionių metu sutinka vis įdomesnių kostiumų kūrėjų. Jų pagalba Beissoul atranda naujas spalvų, formų ir tekstūrų galimybes, todėl vizualiai „Beissoul&Einius“ kaskart vis ekstravagantiškesni.

Įrašę pirmąjį albumą „Laikas Paikas“, duetas melomanų gretose iškart sau užsitikrino vietą. Net ir didžiausi skeptikai pripažįsta, kad šio unikalaus tandemo nuo pat pažinties su jais tiesiog neįmanoma pamiršti. O naujasis „Chamillion” neabejotinai pažers dar daugiau netikėtumų.

Bilietai į „Beissoul&Einius“ „CHAMILLION SHOW15“ jau platinami ticketpro.lt

Tau gali būti įdomu: