De-Phazz grįžta į Lietuvą su Private turo pasirodymu Vilniuje

2015 metų balandžio 8 dieną Lofto Menų Fabrike pasirodys vokiečių džiazo/lounge muzikos grupė De-Phazz. Grupė, pritraukianti pilnas sales žiūrovų, šį kartą juos grąžins prie džiazo pagrindų, ir žada koncertus jaukioje bei intymioje aplinkoje.

Nauja koncertų programa Private (asmeniškas) leis pamatyti šią džiazo grupę visiškai kitaip, kadangi įprastai jie koncertuoja pasitelkdami naujausius efektus ir elektroninius garso įrenginius. Klasikinio klubinio džiazo grupės sudėtis: vokalistas, pilnai išreiškiantis savo talentą – Pat Appleton; vienas geriausių vokiečių klavišininkų Ulf Kleiner, grojantis Rodo pianinu; Markus Bodenseh, dirbantis su dviguba bosine gitara; ir Oli Rubow prie būgnų bei perkusijos. Vokietijos muzikos žurnalistas Victoriah Szirmai: „Šie Vokietijos lounge muzikos pankai savo nauja programa sukuria šventę ir pozityvų siurprizą visiems, kurie nesitiki išvysti De-Phazz tokiame amplua.”

De-Phazz Private tour

Grupė De-Phazz atspindi tokius muzikos stilius, kaip džiazas, trip-hop, down-tempo, lounge ir soul. Jie pasirodė Vilniuje jau kelis kartus, pripildydami Forum Palace Galaxy salę, pritraukdami daugybę žmonių į Vilniaus Sostinės dienas, o taip pat koncertavo Trakų pilyje, tačiau iki šiol niekur pasaulyje neatliko tokių koncertų kaip Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, kuriuos klausytojams atveža koncertų agentūra Best of Music. Bilietus į pasirodymą Vilniuje galima įsigyti nuo sausio 23 dienos 18:00.

Bilietai www.tiketa.lt
Daugiau info www.dephazz.com

Bilietai su ISIC 10% pigiau!

Tau gali būti įdomu: