Dovana įkaitusiam Vilniui – nemokamas belgų supergrupės „BRNS“ koncertas

Šią savaitę „LRT Opus“ terasoje „Lofto“ kieme įvyks net du nemokami užsienio grupių koncertai. Liepos 9 d. atvyksta roko grupė iš Rusijos – „Sansara“, o jau liepos 10 d. – šių metu Europos festivalių privalomi svečiai – belgai „BRNS“.

„Kai pavasarį buvome Prancūzijoje, pastebėjome, kad ten apie „BRNS“ rašo visa pramogų spauda. O Paryžiuje į jų koncertą bilieto taip lengvai negausi – jų šou yra išparduodami iš anksto“, – sako muzikantas Victoras Diavara, kuriam taip ir nepavyko „BRNS“ pamatyti gyvai Prancūzijoje, tačiau šį norą įgyvendino „Tallinn Music Week“ metu.

„BRNS“ – tai belgų supermadinga grupė, kurią įtakingas muzikos žurnalas „NME“ įvardino kaip vieną ryškiausių naujų grupių 2013 metais. Todėl tai, kad jie „Lofto” kieme šį ketvirtadienį gros nemokamame koncerte yra dovana visam miestui.

Per nepilnus du metus nuo pernai ši grupė surengė daugiau nei 200 koncertų – taigi tai yra dar viena produktyviausių ir energingiausių šių dienų grupių.

„Šiuo metu esame Briuselyje, ilsimės po dar vieno turo, kuris vyko Slovėnijoje, Austrijoje ir Vokietijoje. Netrukus leisimės į dar vieną ilgą kelionę“, – išankstiniame interviu Lietuvai sako „BRNS“ lyderis Timas Philippe.

Ši belgų grupė įdomi dar ir tuo, kad grupės lyderis groja būgnais ir tuo pat metu dainuoja bei bendrauja su publika.

„Mums labai patinka groti festivaliuose, tačiau dar labiau patinka pasirodyti mažesnėse erdvėse, kur daugiau intymumo, todėl labai laukiame kelionės į Lietuvą. Be to, nedaug žinome apie jūsų šalį, tad viskas mums yra įdomu“, – sako T. Philippe.

O jau rytoj, liepos 9 d., „LRT Opus“ terasoje „Lofto“ kieme gros rusų roko grupė „Sansara“, turinti ne vieną bendrą kūrinį su „Mummyi Troll“ lyderiu Ilja Lagutenko, taip pat neretai gretinama su pastarąja grupe.

Daugiau informacijos

Tau gali būti įdomu: