The Economist – prestižinis verslo, finansų, ekonomikos ir politikos savaitraštis kartu su ISIC!

The Economist

Vienas populiariausių žurnalų pasaulyje ekonomikos, politikos, verslo ir finansų temomis būsimiesiems verslininkams, vadovams ir specialistams suteikia ženklią nuolaidą savaitraščio The Economist prenumeratai.

Dabar gali sutaupyti net iki 92% nuo įprastinės prenumeratos kainos! Žurnalas bus pristatomas kiekvieną savaitę tiesiai į Tavo namus!

Išskirtinis pasiūlymas tik ISIC ir ITIC kortelių turėtojams:
– Spausdinta ir elektroninė žurnalo versijos vos 1 euras per savaitę;
– Savaitininis žurnalas pristatomas tiesiai į Tavo namus!;
– Nemokama prieiga prie savaitinio leidinio naudojantis iPad, iPhone, Android, Windows 8, BlackBerry Playbook, ir BlackBerry 10; – Pirmieji 12 žurnalų tik už 12 eurų (sutaupysi 92% nuo pagrindinės kainos), toliau mokestis už žurnalą bus 32 eurai kas tris mėnesius; – Nemokama prieiga prie The Economist audio archyvo, kuriame galima rasti visus   publikuotus straipsnių įrašus;
– Nemokamu neribotu prisijungimu prie elektroninės žurnalo versijos, kur galima skaityti visas naujienas, apžvalgas, tinklaraščius, rasti įvairią statistiką, naršyti archyve;  Kartu su šiuo pasiūlymu gausi dovanų:
– Žurnalo „Intelligent life“ numerį (vertė 8,4 eur.)  Vienas asmuo su savo ISIC ar ITIC pažymėjimu šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti TIK vieną kartą.

Kartu su šiuo pasiūlymu gausi dovanų: – Žurnalo „Intelligent life“ numerį (vertė 8,4 eur.)  Vienas asmuo su savo ISIC ar ITIC pažymėjimu šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti TIK vieną kartą.

Pasinaudoti The Economist pasiūlymu gali paspaudęs ČIA. Pateksi į The Economist puslapį su specialiu prenumeratos pasiūlymu, visa informacija bei kainomis.

Tau gali būti įdomu: