Elektronikos fondo konkursas

Mūsų draugai „Elektronikos fondas“ skelbia konkursą ir jau jau birželio 1 dieną bus pradėti teikti prizai elektronikos projektams, pateiktiems konkursui „Technologijos – jėga 2“.

Birželio mėnesį, kas antrą dieną, 25 litų elektronikosfondas.lt dovanų kuponai bus skiriami projektams, surinkusiems daugiausiai Facebook bendruomenės balsų (like’ų). Balsuoti už projektus (laikinti) galima adresu: facebook.com/elektronikosfondas.
Vienas projektas galės gauti ne daugiau kaip 3 tokius prizus.

Liepos 1 dieną organizatorių atstovai išrinks nugalėtoją, kuris gaus didįjį prizą, tai yra 500 litų elektronikosfondas.lt dovanų kuponą. Be to, nugalėtojo mokykla gaus galimybę 1000 litų vertės elektronikosfondas.lt komponentais naudotis nemokamai!

Konkurse kviečiami dalyvauti mokiniai ir studentai. Sukurtus elektroninius projektus reikia nufotografuoti arba nufilmuoti ir trumpai aprašyti. Aprašymai su vaizdo medžiaga pirmiausiai turi būti įkelti į jų autorių naudojamą asmeninę Facebook paskyrą su prierašu/žyma: #elektronikos_fondo_konkursas (ši žyma turi būti įrašyta be klaidų). Projekto nuotrauka taip pat turi būti atsiųsta el. paštu: elektronikos.fondas@gmail.com.

Visuomenės iniciatyvų paramos fondo pelnas skiriamas elektronikos inovacijų skatinimui.

Elektronikos fondo konkursas

Apie elektronikos fondą:

Vizija

  • Idėjos gimsta smegenyse. Kritinis elementas smegenų veiklai yra deguonis. Milijonai kraujagyslių skirtos deguonies tiekimui, o širdis užtikrina kraujo apytaką.
  • Elektronikos inovacijos irgi užsimezga smegenyse, bet jų gimimui vien idėjos neužtenka, reikalingas įgyvendinimas. Įgyvendinimo procese deguonis – tai naujausi elektronikos komponentai, kraujagyslės – tai komunikacija, o širdis – tai Elektronikos inovacijų asociacija.

Tikslai:

  •     Elektronikos populiarinimas;
  •     Elektronikos inovacijų kokybės ir kiekybės augimas;
  •     Elektronikos entuziastų bendradarbiavimas.

Susisiekite:

  •     elektronikos.fondas@gmail.com
  •     +37060697273 (Jonas)

Daugiau informacijos

Tau gali būti įdomu: