Eminemo ir kitų žinomų pasaulio reperių autoritetai – ONYX – Lietuvoje

Viena įtakingiausių repo grupių iš Niujorko – „Onyx“ – pagaliau pasirodys Vilniuje. Speciali „burn Energy Session“ su legendomis apipintais „Onyx“ įvyks birželio 2 d. menų fabrike „Loftas“.

„Mes iš tikrųjų palikome didelę žymę hip hope. Esame pirmoji, net ne pirmoji, o bene vienintelė repo grupė, per kurios pasirodymus priverčiame minią šokinėti vieni per kitus, šokti nuo scenos, laistytis vandeniu. Mes netgi pradėjome plikos galvos madą, o tai buvo labai seniai“, – sako „Onyx“ lyderis Sticky Fingaz, kuris pats neretai neatsispiria pagundai smarkiai pasiautėti scenoje.

ONYX po ilgų derybų pasirodys Vilniuje:

„Onyx“ – gangsterių repo kolektyvas iš Niujorko, kuris dėl savo gatvinio įvaizdžio, smarkių tekstų, kriminalinių pašmėžavimų spaudoje, tapo vienu populiariausių tikro repo simbolių visame pasaulyje.

Aštrumo šiai grupei, be abejo, prideda išskirtiniai Sticky Fingaz ir Fredro Starr balsai, kurie ir atvyksta į Vilnių.

„Visi legendinių „Naughty By Nature“, „Jungle Brothers“, „A Tribe Called Quest“, „Gangstarr“ ir, žinoma, pačių „Onyx“ fanai privalo čia būti, nes tai bus didžiausias Lietuvoje repo vakarėlis turbūt dar kelis metus į priekį“, – sako į Lietuvą amerikiečius pakvietęs Viktoras Diavara.

„Onyx“ yra ta grupė, kurią karjeros pradžioje sekė jaunimo dievukas Eminemas. Iki šiol jis savo dainose išreiškia besąlygišką meilę šiai legendiniai JAV Rytų pakrantės grupei.

„Onyx“ menų fabrike „Loftas“ apšildys šiuo metu vienas įtakingiausių Lietuvos reperių Lilas ir jo kolega Innomine.

„Pirmą kartą „Onyx“ išgirdau apie 1998 metus. Tuo metu nebuvo dar daug hip hopo, tiksliau jį nebuvo taip lengva pasiekti, ir tai ką girdėjau buvo lyg kažkokia mistika: nauja, šviežia, pikta ir velniškai kietai. Jie yra tiesiog legendos. Jie yra „Onyx“, – apie savo autoritetus muzikoje kalba jų koncertą Vilniuje apšildantis reperis Lilas.

Tau gali būti įdomu: