Festivalis „Galapagai 2014“ praėjo. Dalinamės įspūdžiais!

Rugpjūčio 1-2 dienomis unikalioje Lietuvos vietoje – Zaraso ežero saloje vyko vienas labiausiai Lietuvoje pripažintas festivalis „Galapagai 2014“. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet festivalis sulaukė gausaus būrio svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Kokybiškos muzikos ir pašėlusių pramogų buvo apstu visam savaitgaliui.

Dvi dienas Zaraso sala tapo “Galapagų respublika”, kurioje viskas galima, kur para truko 72 valandas, o gera nuotaika liejosi per kraštus. Linksmi žmonės, daug šypsenų, juokas, gera muzika, maudynės gaiviame ežere, saulės spinduliai ir gausus pramogų pasirinkimas festivalį pavertė pačia geriausia vasaros savaitgalio vieta.

ISIC Lietuva komanda taip pat prisidėjo prie viso to. SEB ISIC interaktyvioje poilsio ir pramogų zonoje virė veiksmas. Jaunimas plūdo įsiamžinti fotosesijoje, po kurios turėjo šansą laimėti daug puikių prizų metant strėlytę į dartų lentą. Taikliausiems pasisekė labiausiai, bet  nei vienas nestokojo geros nuotaikos.

galapagai isic
Unikali ir įtraukianti pramoga  buvo Sphero robotukų trasa, kurioje kiekvienas galėjo išbandyti ir pasivaržyti robotukų lenktynėse valdomais planšetiniu kompiuteriu.

Pavargusiems nuo veiksmo ir interaktyvių pramogų SEB ISIC zonoje kiekvienas turėjo galimybę kristi į minkštą sėdmaišį ir pažaisti stalo žaidimus, kuriuos mums dovanojo stalo žaidimų parduotuvių tinklas Hobbyshop arba, tiesiog stebėti kaip kitiems sekasi lavinti savo taiklumą mėtant strėlytes į taikinį bei bandant  laimėti prizus.

Šeštadienio popietę SEB ISIC zoną aplankė festivalio muzikantai – reperiai, Lilas ir Innomine bei Karpiz ir ReWritable iš grupės “Tie geresni”. Turėjome atvirą diskusiją, klausimų ir nemažai juoko. Nors visai šalia vienoje iš scenų vyko kito, gerai žinomo, reperio (MC Mesijus) koncertas, tačiau šių jaunų atlikėjų paklausyti sugužėjo gausus būrys jaunimo. Buvo įdomu ir išskirtina!

lilas
Dėkojame visiems užsukusiems pas mus! Tiek tiems, kurie užsuko tik pasilabinti, tiek tiems, kurie sudalyvavo fotosesijoje, mėtė strėlytes, laimėjo prizus, juokavo ir dalinosi festivalio įspūdžiais, klausėsi pokalbių su muzikantais, uždavė klausimus, žaidė žaidimus, šypsojosi ir buvo geros nuotaikos! Fotosesijos nuotraukos gali atrasi ISIC Lietuva facebook paskyroje, „Galapagai 2014“ albume.

galapagai isic
Festivalis „Galapagai 2014“ buvo super!

Didelis dėkui mūsų draugams, kurie steigė prizus ir džiugino jais festivalio dalyvius:
•    Žavingos varlytės – tai vienetinės varlytės – dviejų damų kruopštaus darbo ir kūrybos rezultatas puošiantis tiek didelius, tiek mažus vyrus.
•    Justzmile.com – tai ne vien išskirtinė juvelyrika iš skirtingų pasaulio šalių, bet ir skirtingi žmonės kuriuos vienija nuoširdus bendravimas, meilė madai bei grožiui.
•    Omniva (buvęs Post24) – patogus ir greitas būdas siųsti bei gauti siuntinius iš mamos ar draugo per paštomatus! Tai inovatyvus siuntimo būdas!
•    Bowob varlytės – tai vienetinės rankų darbo peteliškės sukurtos kibirais semiant kūrybiškumą ir idėjas iš savo ir klientų fantazijos.
•    Para Ti – šokių studija TAU! Para Ti (ispanų k. tau) – tai mūsų šokių mokymo patirtis ir nepakartojami šokių įspūdžiai Tau!  Du jauni, energingi ir veržlūs šokių mokytojai, Tavokasdienius vakarus pavers nesibaigiančia švente.

 

Tau gali būti įdomu: