Festivalyje “Galapagai” SEB ISIC zonoje pramogauk ir dovanų gauk!

Šią vasarą festivalyje “Galapagai” esančioje SEB ISIC interaktyvioje pramogų poilsio zonoje laukia ne tik pramogos, poilsis ir pokalbiai su muzikantais, bet ir dovanos!

Kiekvienas sudalyvavęs smagioje fotosesijoje ir perdavęs linkėjimus iš Galapagų savo draugui, mamai,  merginai ar miestui, gaus progą laimėti puikius prizus. Linkėjimus bus galima užrašyti pačiam ant didelio kartono lapo su guašu. Tai galės būti ir žodis, frazė ar piešinys. Svarbu, kad būtų akyse švytėtų gera nuotaika.

Apdovanoti bus taikliausi. Užduotis bus labai paprasta – reikės mesti strėlytę į dartų lentą, kurioje bus prizų steigėjų logotipai. Pataikęs į logotipą bus apdovanotas to prizo steigėjo dovana. Pataikęs į patį vidurį ISIC logotipą, turės dar du papildomus šansus mesti į taikinį. Reiškia, atsiranda galimybė laimėti du prizus.

Mūsų draugai pasirūpino prizais!

Žavingos varlytės papuoš vyrus žavingomis varlytėmis!
Žavingos varlytės – tai vienetinės varlytės – dviejų damų kruopštaus darbo ir kūrybos rezultatas puošiantis tiek didelius, tiek mažus vyrus.

zavi varlyte

Justzmile.com padovanos auskarus bei dovanų kuponus įsigyti jų juvelyrikos.
Justzmile.com – tai ne vien išskirtinė juvelyrika iš skirtingų pasaulio šalių, bet ir skirtingi žmonės kuriuos vienija nuoširdus bendravimas, meilė madai bei grožiui.

justzmile

Omniva suteiks šiais laikais taip reikalingų išmaniųjų telefonų ekranų valiklių ir Omniva 30% nuolaidos kuponų siųsti siuntas per paštomatus.
Omniva (buvęs Post24) – patogus ir greitas būdas siųsti bei gauti siuntinius iš mamos ar draugo per paštomatus! Tai inovatyvus siuntimo būdas!

omniva

Bowob varlytės dovanos rankų darbo išskirtinius aksesuarus – varlytes.
Bowob varlytės – tai vienetinės rankų darbo peteliškės sukurtos kibirais semiant kūrybiškumą ir idėjas iš savo ir klientų fantazijos.

bowob

SEB bankas išties pagalbos ranką vertinantiems miegą. O juk festivalio metu išsimiegoti yra labai sunku visą festivalio laiką grojant muzikai. Ausų kamštukai – puiki išeitis nuo triukšmo.

seb  ISIC Lietuva kiekvienam pataikiusiam į ISIC logotipą suteiks tušinuką užsirašyti įspūdžius, patirtus per festivalį “Galapagai”

*Šioje atrakcijoje dalyvauti galima vieną kartą.

Tau gali būti įdomu: