Hesburger papildė ISIC partnerių gretas

Džiaugėmės galėdami pranešti, kad didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse ir Suomijoje papildė ISIC Lietuva  partnerių gretas ir nuo šiol kiekvienas turintis ISIC pažymėjimą galės mėgautis Hesburger maistu su 10% nuolaida.

Hesburger
Geras skonis

Kalbant apie maistą skonis yra pats svarbiausias dalykas. Viena iš gero skonio garantijų yra „Hesburger“ majonezas, kurio slaptas receptas buvo sukurtas prieš daugelį metų ir kurį iki šiol mūsų lankytojai labiausiai mėgsta ir vertina.

Aukšta kokybė
Skanus maistas ruošiamas iš aukščiausios kokybės produktų – tokių, kuriuos mes visi norėtume turėti ruošdami maistą namie. Pavyzdžiui, jautienos kepsnių sudėtis – 100% jautiena. „Hesburger“ produktai visada patiekiami švieži, o svarbiausia – reikiamos temperatūros. Nuolatinė kokybės kontrolė užtikrina, kad mūsų produktai visada būtų aukšto lygio.

Asortimentas
Mes stebime, kokie yra mūsų klientų prioritetai ir mitybos tendencijos. Siūlome platų mėsainių, bulvyčių, salotų, specialių patiekalų, desertų ir gėrimų pasirinkimą. Nuolatinio produkto vystymo dėka mūsų asortimentas vis pasipildo naujais gaminiais. Pavyzdžiui, dabar jau siūlome suktinukų ir tortilijų, kurie tapo daugelio klientų mėgstamiausiais.

Sveikas maistas
Mūsų meniu yra didelis salotų pasirinkimas – visos mažo kaloringumo. Vietoj gazuotų gaiviųjų gėrimų galima pasirinkti sveikas sultis arba vandenį.

Linkime Jums „Hesburger“ restoranuose patirti malonių įspūdžių!

Tau gali būti įdomu: