Indikatorius: Įrodyk ko esi vertas!

Indikatorius – tai programa, kurioje patirsi, kaip užsibrėžti tikslus, pasiekti rezultatus, praplėsti komforto zoną ir identifikuoti savo stipriąsias puses!

PRISISTATYMAS

Tai 3  etapų programa, kurioje kartu su komanda patirsite įvairiausius nuotykius.

  • Pirmame etape, susipažinę su komanda, visi kartu svarstysite ir turėsite 24 valandas įgyvendinti užduotį „Kaip iš 1 Lt padaryti 10 Lt“.
  • Antrame, susipažinę su nauja komanda, svarstysite ir turėsite 48 val. atlikti užduotį „10 Lt konvertuoti į 100 Lt“.
  • Trečiame etape, su paskutine komanda, ieškosite būdų ir patys patirsite kaip per savaitę 100 Lt paversti 1000-čiu Lt. Šiame etape prisijungs DreamTeam – komanda sudaryta iš verslininkų! Verslininkai dalyvaus tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir Tu!

Intriguoja? Jau sugalvojai tris būdus pirmajam etapui? Nekantrauji ir nori tučtuojau pradėti? Registruokis ir pakviesk draugus!

DALYVAVIMAS

Indikatorius – tai prietaisas, nurodantis parametrus. Taip pat ir ši programa nurodys Tavo parametrus, t.y. Tavo talentus, stipriausias puses ir gebėjimus.

Čia sužinosi koks esi žmogus – ambicingas tikslo siekėjas ar kruopštus planuotojas, kūrybiškas idėjininkas ar žingeidus teoretikas. Čia atsiskleis Tavo stipriosios savybės, kurios tikrai pasitarnaus tiek asmeniniame, tiek profesiniame kelyje. Čia teks žingsnis po žingsnio išlipti iš savo komforto zonos ir atrasti savybes, kurios atskleidžia Tavo silpnybes. Čia bus nepatogių klausimų sau – ko trokštu gyvenime? Kas mane veža? Kokios mano galimybės? Čia erdvė bendrauti su įvairiausio tipo žmonėmis – šykštuoliais, tinginiais, entuziastais ir beprotiškai užsidegusiais tuo ką daro.

Indikatorius, tai erdvė Tau įrodyti KO ESI VERTAS, o TalentųKarta suteiks galimybę įsidarbinti norimoje darbo pozicijoje, pagal Tavo stipriąsias puses. TalentųKarta įrodys darbdaviams, ko esi vertas!

Svarbiausia sąlyga – dalyvavimas. Įrodyk ko esi vertas! Viskas priklauso nuo Tavęs! Aktyviai dalyvauk programoje, išbandyk įvairias veiklas, vertink save ir savo komandos narius — per patyrimą atrask savo talentus!

KAM SKIRTA?

Programa INDIKATORIUS skirta 23 – 30 metų žmonėms, kurie nori pasiekti aukštų rezultatų. Tiems, kurie supranta, kad šiuo metu neišnaudoja viso savo potencialo, mano, kad gali padaryti daugiau ir geriau. Tiems, kurie jaučiasi atsakingi už savo likimą ir nelaukia kol ką nors duos valstybė, tėvai ar universitetas.

indikatorius
Kaip užsiregistruoti į programą?

– Registracijos lange užpildyk savo duomenis, pervesk dalyvio mokestį (67 Lt). Tai atlikus, gausi patvirtinimą apie dalyvavimą programoje.

Ar suderinsiu su kita veikla?

– Komandų nariai patys nuspręs susitikimų dažnumą, formatą ir laiką. Programoje svarbiausia pasiekti rezultatą, o laiką kontroliuoji Tu.

Kiek reikės laiko?

– Programa truks 3 savaites. Rezervuok 18.30 val. šiomis dienomis: liepos 9 d., 10 d., 15 d., 17 d., 21 d., 28 d. Šios datos yra kiekvieno etapo pradžia ir pabaiga, todėl dalyvauti tikrai verta!

Ką išmoksiu atlikdamas užduotis?

– Mokymasis vyks per patyrimą. Čia tobulinsi gebėjimus dirbti komandoje, išmoksi pasiekti rezultatą, ieškosi vertės kūrimo būdų ir išmoksi dirbti nekomfortiškose situacijose.

Daugiau informacijos

Tau gali būti įdomu: