ISIC antradienio naktys Cocainn klube!

Startuoja ISIC antradienio vakarėliai Cocainn klube. Klubas yra įsikūręs Vilniaus centre, Gedimino pr.2, tai unikali pasilinksminimų vieta.

ISIC antradienio naktys Cocainn klube!Kiekvieną antradienį, kiekvienas turintis ISIC pažymėjimą turės galimybę antradienio vakarą praleisti ne tik linksmai , kupinas geros nuotaikos, bet ir gauti daugiau negu kiti. Su ISIC pažymėjimu įėjimas į klubą nemokamas, o gėrimai juokingomis kainomis. Alaus Tuborg buteliukas kainuos tik 4 Lt, o vakaro kokteilis tik – 6Lt.

Klube Cocainn yra trys salės, pirmoji „Lounge salė“ su žavingomis merginomis dirbančiomis už „Shot bar“. Tai baras sukurtas klientų patogumui – čia galėsite įsigyti mėgiamo stipriojo gėrimo „shotą“ ar Tuborg alaus buteliuką ir nestovėti eilėje.
Antroji salė skirta kompanijoms nusiteikusioms ramiau prisėsti bei pabendrauti draugų apsuptyje. Čia jus maloniai aptarnaus žavingosios „Cocainn“ padavėjos, kurios patars net išrankiausiam gurmanui. Šalia šios salės išvysite prabangų rūkomaji „Cigar Room“.
Bei pagrindinis klubo akcentas tai didžioji salė su dideliu baru už kurio pluša net keturi profesionalūs barmenai/ės. Šie profesionalai jums pasiūlys ne tik kokteilius kurie atkeliavę nuo pat Amerikos iki mūsų kraštų, bet ir puikius barmenų šou.

Durys atsidaro 22:00. Nepraleisk progos antradienio vakarus praleisti smagiai ir išnaudoti savo ISIC privalumus!

Kontaktai:
Gedimino pr.2, Vilnius
8 600 47862
cocainnclub@gmail.com
www.cocainn.lt

Tau gali būti įdomu: