ISIC dovanų idėjos Šv. Valentino dienos proga

Žodžiai „meilė“, „gėlės“ ir „širdutės“ asocijuojasi su Šv. Valentino diena, kuri netruks ateiti į visų mūsų kiemus ir širdis. O mums Šv. Valentino diena ir visas vasario mėnuo asocijuojasi dar ir su puikiais partnerių pasiūlymais, skirtais jums, Klaipėdos studentai.

ISIC dovanų idėjos Šv. Valentino dienos progaPateikiame keletą idėjų, ką padovanoti savo antrajai pusei, artimui, draugui ar bet kuriam mylimam žmogui.

„Aismarės“ svečių namai siūlo romantiškai praleisti laiką dviese ar draugų kompanijoje. Karštis, padažnėjęs pulsas ir romantiška aplinka įaudrina kūnus ir mintis. Tiesiog puiki vieta nuostabiai praleisti laiką su savo antrąją puse. O jei būti tik dviese ne jūsų charakteriui, pasiūlymas puikiai tinka ir kelioms porelėms ar draugų kompanijai.
„Aismarės“ pasiūlymai ISIC turėtojams:
• Laikas praleistas turkiškoje pirtyje arba saunoje ir baseine kainuos 110 Lt/val.
• Laikas praleistas turkiškoje pirtyje, saunoje ir baseine, jums kainuos tik 130 Lt/val.

Kai profesionalios rankos paliečia kūno odą, atpalaiduoja raumenis, tas geras jausmas persismelkia iki sielos gilumos, o prisiminimai išlieka labai ilgai. Mylimą ir artimą žmogų tikrai pradžiuginsite masažu ar kitomis grožio procedūromis. „SOTHYS“ grožio prekės, procedūros ir masažai vasario mėn. neįprastai mažomis, kaip tik studentams pritaikytomis kainomis.

“Sothys” grožio namų Klaipėdoje pasiūlymai ISIC turėtojams:
• Holistinis 90 min. trukmės viso kūno masažas kainuos tik 75 Lt (įprasta kaina 150 Lt)
• Sezoninė veido procedūra kainuos 69 Lt (įprasta kaina 100 Lt)
• Veido valymas kainuos 45 Lt (įprasta kaina 90 Lt)
• Visoms „SOTHYS“ prekėms taikoma 15 % nuolaida.

Džiugi žinia tiems, kas vasario mėnesį švenčia ne tik Šv. Valentino dieną, bet ir gimtadienį. Su draugais smagiai šėlti galėsite „Party bus“ autobusiuke. Neįprasta, smagu, įsimintina, o gera nuotaika garantuota.
„Party bus“ ISIC turėtojams siūlo:
• 100 Lt nuolaidą nuomojantis Party Bus autobusiuką.

O gal Šv. Valentino dieną nuspręsite praleisti už Lietuvos ribų? Nuvykti į romantiškąjį Paryžių, Veneciją ar kitus Europos miestus. O gal vyksite ten, kur mums įprastą žiemą keičia karštis. Su ISIC Zigzag Travel biure iki 5% nuolaida kelionėms, iki 20% nuolaida tarptautinių maršrutų autobusų bilietams ir specialios kainos SAS, LOT aviabilietams. O ERGO kelionių draudimas Zigzag Travel biure iki 35% pigiau.

Ką dar padovanoti, kur smagiai praleisti laiką, kur skaniai pavalgyti ar romantiškai atsigeri kavos rasite ISIC Pulsas mūsų puslapyje, karštų nuolaidų skiltyje.

Didžiulės nuolaidos, puikūs pasiūlymai ir jais galėsite naudotis visą vasario mėnesį! Pasiūlymais naudotis galite ir su šeima, giminėmis, bendraklasiais, kaimynais ar senais pažįstamais, tiesiog turėkite ISIC pažymėjimą.

Romantiškų švenčių jums linki ISIC komanda.

Ar jau turi savo ISIC?
ISIC Klaipėdoje įsigyti gali: J. Janonio g. 16 arba Taikos pr. 61, Klaipėda.

Tau gali būti įdomu: