ISIC Lietuva

ISIC Lietuva – oficiali tarptautinės ISIC organizacijos atstovybė Lietuvoje. Nuo 1993 m. sėkmingai populiariname ISIC pažymėjimą akademinėje erdvėje, plėtojame ISIC vertybes bei tikslus, prisidedame prie mokslo bei švietimo iniciatyvų, patys jas kuriame. ISIC Lietuva tikslas – laimingas, aktyvus ir daugiau galimybių turintis Lietuvos studentas, mokinys bei pedagogas. Kasdien plečiame savo partnerių ratą, kurių paslaugos ir/arba produktai tampa prieinamesni mūsų tikslinėms grupėms. Nuolat stebime besikeičiančias ISIC turėtojų tendencijas, norus bei reikalavimus, kad galėtume atrinkti tik patraukliausias ir naudingiausias galimybes bei privilegijas tiek studentams, tiek mokiniams, tiek pedagogams.

Mūsų komanda maža ir jauna, tačiau veržli ir siekianti didelių tikslų. Patirtis akademinėje sferoje bei jaunas amžius leidžia mums geriau suprasti mūsų vartotojų poreikius ir juos patenkinti. Kiekvienas komandos narys atsakingas už tam tikrą sferą, kurią kuruoja atsižvelgdamas, visų pirmiausia, į ISIC turėtojų lūkesčius. Daugiau apie komandą ir kiekvieną individualų narį skaitykite skiltyje ISIC Komanda.

ISIC Lietuva ofisas įsikūręs Basanavičiaus g. 30, Vilniuje, kartu su kelionių agentūra Zigzag Travel. Nedvejokite užsukti ir mūsų aplankyti!

Detalesnę informaciją, kaip su mumis susisiekti, rasite Kontaktų puslapyje.