Jaunimo grupių festivalis „Džemas“

DZEMAS_3-maz

Artėjant vasarai – festivalių sezonui, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia visas kūrybiškas, drąsias Lietuvos jaunimo muzikos grupes dalyvauti festivalyje-konkurse „DŽẼMAS“! Jo metu ne tik parodyti savo talentus didesnei publikai, žinomiems muzikos pasaulio atstovams, bet ir laimėti vieną iš prizų – galimybę pasirodyti festivalyje „VAROM 2017“!

Festivalyje-konkurse galės dalyvauti visų muzikos žanrų (roko, populiariosios, džiazo, dainuojamosios poezijos ir kt.) vokalinės-instrumentinės jaunimo muzikos grupės. Atrankinio turo metu visi dalyviai gyvai atliks norimą 15 minučių trukmės programą (su įtrauktu bent vienu autoriniu grupės kūriniu). Iš jų net šešios geriausiai pasirodžiusios grupės pateks į finalinį renginį, kuriame dar kartą atliks savo programą ir lauks svarbiausių komisijos vertinimų.

DZEMAS_1-maz

Atrankinio turo ir finalinio renginio metu, visus dalyvius stebės ir vertins tokie žinomi muzikos pasaulio atstovai kaip muzikos autorius, aranžuotojas, roko gitaristas Viktoras Hugis Jonušis, grupės „Z On A“ įkūrėjas ir dainų tekstų autorius Valius Klimavičius. Taip pat įžvalgomis dalinsis daugiau nei 10 metų scenoje praleidęs, išskirtinio balso savininkas Kazimieras Likša bei muzikantas, verslininkas, vienas iš festivalio „VAROM” organizatorių Aurimas Šernas.

Festivalio-konkurso organizatoriai sako, kad idėja organizuoti „DŽẼMĄ“ kilo, siekiant suteikti daugiau galimybių jaunimui atskleisti save, parodyti talentus, paskatinti žengti į sceną tam, kad jų kūryba nesibaigtų tik repeticijomis rūsiuose. Taip pat paskatinti gyvą, kokybiškos muzikos atlikimą jaunimo tarpe, kurio vis labiau pasigendama elektroninės muzikos apsuptyje.

DZEMAS_2-maz

 

Festivalio-konkurso organizatoriai primena, kad dalyvių registracija vyksta iki 2017 m. balandžio 3 d. el. paštu dzemas@lvjc.lt. „DŽẼMAS“ vyks balandžio 25–26 dienomis, klube „Narauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilniuje), kurio metu bus išrinktas vienas laimėtojas, gausiantis piniginį prizą ir galimybę pasirodyti festivalyje „VAROM 2017“! Finaliniame renginyje taip pat koncertuos grupė „Black Biceps“. Daugiau informacijos – www.lvjc.lt/dzemas.

Tau gali būti įdomu: