Didžėjus Justin Beat nustebins išskirtinių vakarėlių turu po Lietuvą

Lietuviams gerai pažįstamas didžėjus Justas Pikelis (Justin Beat) grįžta dar vienam turui po Lietuvą. Šią vasarą su ypatinga programa vaikinas dar kartą aplankys sostinę, pajūrį ir kitus didžiuosius Lietuvos miestus. „Kartu su atėjusiais dar kartą prisiminsim kaip gera kartu „tūsintis“, – sako prieš metus į verslo pasaulį pasukęs, bet dar vienam turui nusprendęs grįžti didžėjus.

justin beat

Alytus, Marijampolė, Druskininkai, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Palanga, Vilnius ir net Londonas yra Justin Beat turo „One more night with Justin Beat“ sąraše. „Dar vienai nakčiai sugrįžtu į geriausius Lietuvos klubus. Per 7 savo DJ karjeros metus jau teko juose groti, todėl kartu su atėjusiais dar kartą prisiminsim kaip gera kartu „tūsintis“, – nekantrauja Justin Beat.

Ši vakarėlių serija bus kupina staigmenų ir netradicinių sprendimų. Vienas tokių – turo filmavimas. Kiekvienas Justin Beat judesys turo metu bus filmuojamas pirmo asmens kamera, todėl vakarėliams pasibaigus galėsite išvysti ne tik tai, kaip linksmybes mato pats didžėjus, bet ir Justo asmeninio gyvenimo detalių. „Tie, kurie mane pažįsta kaip didžėjų, puikiai žino, kad atėjusius kartu pasilinksminti visada stengiuosi kuo nors nustebinti. Šis turas ne išimtis – pažadu daug staigmenų“, – intriguoja Justin Beat.

Vienas svarbiausių vakarėlių vyks Vilniuje birželio 12d., penktadienį, ant VCUP stogo esančioje „Grill terasoje“. Kartu su Justin Beat į sceną lips pernai M.A.M.A. ceremonijoje Metų proveržiu paskelbto dueto Electronic I didžėjus Vitas Vaičiulis. Prie atlikėjų komandos prisijungia ir Lietuvos repo vedlys Ironvytas.

Vakarėlio metu vyrų ir moterų akis džiugins vis labiau populiarėjančios dizainerės, „Top to Bottom“ įkūrėjos Gabrielės Gineikaitės kurtų drabužių kolekcijos pristatymas. O pats Justin Beat pristatys du naujausius savo singlus, kurie gali tapti ateinančios vasaros hitais. „Tikiuosi, kad kartu su atėjusiais puikiai pasilinksminsim po atviru dangumi ir pagaliau į Lietuvą prišauksim vasarą“ – sakė Justin Beat. „Renginys kartu taps ir vasaros atidarytuvėmis. Bus žiauriai gerai, todėl patariu kitą dieną nieko neplanuoti ir ją paskirti poilsiui“, – juokavo vaikinas.

 Justin Beat – tai DJ pseudonimas, žinomas kone kiekvienam jaunuoliui. J. Pikelis garsėjo kaip tūkstantines auditorijas surenkantis DJ‘us, išskirtinių vakarėlių organizatorius, merginų dėmesio nestokojantis vaikinas. Vienas žinomiausių Justo projektų – vakarėlių serija „G4“. Jos metu į sceną Justin Beat lipo kartu su tokiais didžėjais kaip Ignas, Emma, Radistai, Donatello ir kt. Šios vakarėlių serijos renginiai vyko netradicinėse vietose – „Vichy vandens parke“ ant prekybos centro „Ozas“ stogo. Ilgainiui „G4“ tapo vienu svarbiausiu EDM (elektroninės šokių muzikos) renginiu Lietuvoje.

Tačiau prieš metus vaikinas įspūdingą didžėjaus karjerą paliko užnugaryje ir pasuko verslo link. Įkūręs keletą sėkmingų verslų, dalyvavęs begalėje verslumo skatinimo konferencijų J. Pikelis nusprendė nusimesti verslininko kostiumą ir dar vienam kartui stoti prie grotuvų. „Dar niekam to nesakiau, išskyrus artimiausiems savo žmonėms, bet aš tikrai nuoširdžiai, labai nuoširdžiai, iš širdies gelmių pasiilgau grojimo, didžėjaus veiklos, publikos.“ – atsakė Justas, paklaustas, kodėl nusprendė grįžti dar vienam turui.

Daugiau informacijos apie vakarėlius galima rasti socialiniame tinkle Facebook: facebook.com/justinbeat arba facebook.com/justas.pikelis. Bilietais bus prekiaujama renginio vietoje. SU ISIC TIK 3 eur.

Tau gali būti įdomu: