Šiemet „LOGIN Startup Fair“ – lankytojams nemokamas!

LOGIN 2015
„LOGIN Startup Fair“ – didžiausią kasmetinį startuolių renginį Baltijos šalyse VšĮ ,,Versli Lietuva“ organizuoja trečius metus iš eilės. Šis renginys vyks gegužės 7-8 dienomis, Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ progreso konferencijos „LOGIN“ metu. Jame susitinka dizaineriai, programuotojai, rinkodaros specialistai, startuoliai, studentai, moksleiviai ir kiti technologijų entuziastai iš visų Baltijos šalių. Čia užsimezga nauji ryšiai su potencialiais kolegomis, partneriais, darbdaviais, klientais ar mentoriais.

„LOGIN Startup Fair“ sudaro 5 dalys: konferencija, verslo pristatymų konkursas, parodų zona, B2B susitikimai bei meistriškumo mokykla. Ką veikti, renginyje ras ne tik dizaineriai, programuotojai, bet  ir investuotojai, studentai, informacinių technologijų entuziastai ar tiesiog smalsūs žmonės.

Konferencijos lankytojai galėsite klausyti pranešimų ir sužinoti visas startuolių aktualijas bei tendencijas.

Parodoje prisistatys 50 startuolių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Slovakijos ir Rusijoje, čia lankytojai galės susipažinsite su inovatyviausiais IT sprendimais bei technine įranga – išmaniuoju žiedu, stalu, dviračių priedais, plaučių turio matuokliu.

Verslo pristatymo konkurse „LOGIN Startup Pitch Challenge“ varžysis 30 startuolių komandų. Jų tikslas – per tris minutes pristatyti savo verslą ir atlaikyti komisijos klausimus.

Meistriškumo mokyklos tikslas – auginti talentus Lietuvoje ir taip užpildyti profesionalų trūkumą. Meistriškumo mokykloje mokymus startuoliams ves geriausi savo sričių specialistai.  Dviejose tam skirtose salėse iš viso vyks 12 dirbtuvių. Į jas atrinkti dalyviai dirbs grupelėse po 25  startuolių profesionalus. Meistriškumo mokykla apims skirtingas sritis, pradedant nuo produkto vystymo ir pardavimo, duomenų analizės ar talentų pritraukimo ir baigiant verslo plėtra bei rinkodara.

Dalyvauti Meistriškumo mokykloje galės visi norintys, bus vykdoma registracija ir atranka. Tikslinė auditorija –  startuoliai, IT specialistai, UI/UX dizaineriai bei verslo vystytojai.

Visi konferencijos pranešimai, verslo pristatymo konkursas ir Meistriškumo mokyklos dirbtuvės vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos apie „LOGIN Startup Fair“ rasite čia: http://www.startuplithuania.lt/en/news/activities-for-everyone-at-login-startup-fair-2015

Lankytojams „LOGIN Startup Fair“ – nemokamas. Tereikia užsiregistruoti čia: https://docs.google.com/a/enterpriselithuania.com/forms/d/1O_cnkktjPvjABY-25Xa0dleM8mqxaWuaoEppsHdV91w/viewform

Tau gali būti įdomu: