Master days 2015: galvoji apie magistro studijas užsienyje?

Turbūt jau buvai susimąstęs, ką gi norėtum nuveikti, patirti ir pamatyti baigęs bakalauro studijas? O ar pagalvojai apie galimybę tęsti studijas užsienyje? Jei mintis apie tai tave aplankė nors vieną kartą ir norėtum sužinoti apie egzistuojančias galimybes daugiau – turime pasiūlymą kaip tik Tau!

Kastu International

Pirmą kartą Lietuvoje vyks renginys Masters Days 2015, skirtas paskutiniųjų bakalauro kursų studentams.

Renginys yra skirtas informuoti studentus apie galimybes studijuoti magistrą užsienio universitetuose. Pristatomi universitetai atvykę iš šalių, siūlančių palankias finansines sąlygas studentams. Net jei dar nesi apsisprendęs, ką nori veikti baigęs bakalauro studijas, šis renginys bus puiki proga gauti visa reikalingiausią ir aktualiausią informaciją apie studijas užsienyje vienoje vietoje. Taigi priimdamas galutinį sprendimą jau būsi gerai informuotas apie visas tau atsiveriančias galimybes.

Renginys vyks nuo 14:30 iki 20:00 val.

Renginio formatas – tai miksas tarp konferencijos ir studijų mugės:

  • kiekvienas universitetas surengs trumpą seminarą, kurio metu pristatys šalį, iš kurios atvyko, savo studijų programas, papasakos apie studentų patirtis, karjeros galimybes ir visa kita, kas gali būti aktualu susidomėjusiems studijomis svetur;
  • taip pat kiekvieno universiteto atstovai turės ir savo stendą, prie kurio priėjus bet kuriuo renginio metu kiekvienas susidomėjęs žmogus turės galimybę užduoti sau aktualius klausimus.

Seminarų laikas*:

  • 15:00-15:50 Jönköping University (Švedija)
  • 16:00-16:50 Malmö University (Švedija)
  • 17:00-17:50 Radboud University (Nyderlandai)
  • 18:00-18:50 Tilburg University (Nyderlandai)
  • 19:00-19:50 Aarhus University (Danija)

*Seminarų tvarkaraštis Vilniuje ir Kaune vienodas!

Išsamią informaciją apie renginį bei registracijos formą rasi www.kastu.lt/paslaugos/paroda_studijos_uzsienyje

 

Tau gali būti įdomu: