Festivalis – neįtikėtini faktai, kurių apie jį dar nežinai.

Festivalis – kiekvienos vasaros neatsiejamas įvykis, kuriuo laukia daugelis muzikos gerbėjų. Mylimiausi atlikėjai, draugų kompanija ir kaitri vasaros saulė – tai, dėl ko festivaliai yra tokie populiarūs visame pasaulyje. O ar žinai, kuris festivalis turėjo visišką sold out‘ą vos per 1 sekundę nuo bilietų paskelbimo? Arba kuo organizatoriai vaišino į  „Glastonbury“ festivalį susirinkusius dalyvius? Jeigu nori sužinoti, tada skaityk toliau!

O mes straipsnio pabaigoje dar turėsim Tau nerealų nuolaidos pasiūlymą į vieną didžiausių Lietuvoje vystančių festivalių.

 

1.GREIČIAUSIAI IŠPARDUOTI FESTIVALIO BILIETAI:

Nuo 2005 metų Belgijoje vykstantis festivalis „Tomorrowland“ gerai žinomas kiekvienam – jeigu dar neteko sudalyvauti, apie jį tikrai girdėjai. Šio elektroninės muzikos festivalio populiarumą įrodo ir tai, jog 2013 metais visi bilietai buvo išpirkti kosminiu greičiu. Ne, visai neperdedam – per 1 sekundę buvo parduoti visi 180 000 bilietų. Įsivaizduok, kokie nustebę buvo tie, kurie atsidarė svetainę praėjus minutei nuo bilietų paskelbimo.

2. FESTIVALIO DALYVIŲ REKORDAS:

Anot Pasaulio Gineso rekordų, didžiausias istorijoje festivalyje dalyvaujančių dalyvių skaičius buvo užfiksuotas „Danube Island“ festivalyje. 2015 metais Austrijos sostinėje nugriaudėjęs 3 – dienų festivalis pritraukė net 3,3 milijonus muzikos mylėtojų. Ne pats geriausias laikas pasimesti nuo draugų kompanijos:)

3. JIE DIEVINA FESTIVALIUS:

Kas labiausiai dievina festivalius: lietuviai, vokiečiai ar švedai? Na, pasirodo, kad amerikiečiai. Per metus bent viename muzikos festivalyje apsilanko šiek tiek daugiau nei 32 milijonai amerikiečių.

4. PIGIAUSIAS FESTIVALIO BILIETAS:

Jeigu manai, kad festivalio bilietai visada būna brangūs, paneigsime šį faktą. 1970 metais pasaulį sudrebinęs „Glastonbury“ festivalis pritraukė minias dalyvių pasiūlydamas bilietą už juokingą kainą. 1£ – tiek turėjo sumokėti kiekvienas, norintis sudalyvauti šiame festivalyje. Be to, kadangi „Glastonbury“ festivalis vyko fermoje, kiekvienas dalyvis dar nemokamai gavo šviežio pieno.

5. IŠIMTIS IŠ TAISYKLĖS:

Dažniausiai festivaliai „susišluoja“ daugybę pinigų iš rėmėjų bei dosnių partnerių. Tik ne „Burning Man“ festivalis. Šio festivalio organizatoriai nusprendė atsisakyti bet kokios paramos iš brandų ir sponsoriųbilietų pardavimas yra pagrindinis jų pelno šaltinis.

6. FANAI IŠ VISO PASAULIO:

„Tomorrowland“ festivalis pritraukia muzikos aistruolius net iš daugiau nei 200 šalių. Tai daugiau šalių negu dabar yra Jungtinėse Tautose.

7. KEISČIAUSI RADINIAI PO FESTIVALIO:

Festivalio metu pametęs raktus ar džemperį jau nieko nesustebinsi. O ar kada nors susimąstei, kokių keistenybių tenka rasti po festivalio aplinką prižiūrintiems darbuotojams? Anot jų, vienas įdomesnių radinių – protezinė koja. Nieko net ir nebereikia sakyti, suprantam, kad festivalis buvo geras:)

8. NEI VIENAS „TOMORROWLAND“ FESTIVALIS NEVYKO BE JO:

David Guetta – tituluojamas vienu geriausių DJ pasaulyje, turi pasigirti ir dar vienu neįtikėtinu faktu. Jis yra vienintelis DJ pasirodęs kiekviename „Tomorrowland“ festivalyje.

P.S Jeigu ir Tu esi užkietėjęs festivalių mėgėjas, o galbūt dar niekada nedalyvavai tokiame renginyje – ISIC ir Karklė Tau nerealų deal‘ą.

Kiekvienas, turintis ISIC pažymėjimą, gali pasinaudoti 10% nuolaida įsigyti bilietą į Karklės festivalį. 

Tad lekiam ruoštis, Karklės festivalis laukia! O susitinkam jau rugpjūčio 12-14 dienomis pajūryje.

O jeigu nori pasinaudoti šiuo išskirtiniu pasiūlymu, bet dar neturi ISIC‘o, užsisakyk jį čia.

Tau gali būti įdomu: