Muzikos inkubatoriuje „Novus“ – nemokamas seminaras su „Facebook“ guru Arijumi Žaku

arijus zakas

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvyks jau penktasis muzikos inkubatoriaus „Novus“ renginys, kuriame klausytojų ir žiūrovų laukia nemokamas seminaras bei geriausios grupės paieškos. Šį kartą „Novus“ seminare žiūrovų laukia seminaras su vienos didžiausių Lietuvoje skaitmeninės komunikacijos agentūrų „Socialus marketingas“ vadovu Arijumi Žaku, kuris atskleis socialinės medijos ypatumus ir gudrybes.

„Facebook“ yra labiausiai besikeičiantis ir dinamiškiausias komunikacijos kanalas. Informacijos apie jį tikrai daug, tačiau kaip dirbti sėkmingai, kaip suspėti paskui milžinišką tempą ir kaip išnaudoti visas naujoves bei galimybės? Apie tai ir pasakos komunikacijos specialistas A. Žakas. Jo įžvalgos ir patarimai bus neįkainojamai vertingi ne tik grupėms, norinčioms sužinoti, kaip savo kūrinius populiarinti internete, bet ir visiems, kurie nori sužinoti šviežiausias „Facebook“ funkcijas ir galimybes.

Po socialinės medijo seminaro scenoje pasirodys „Novus“ grupių konkurso dalyviai – „Garažo“ nugalėtojai Timid Kooky, „The Flying Fish“ ir „Petunija“ ir latviai „Boys Will Be Boys“. Jie, kaip ir paėjusių antradienių grupės, varžysis dėl galimybės patekti į konkurso pusfinalį.

Muzikos inkubatorius „Novus“ yra visiškai nemokamas. Norintys dalyvauti seminare kviečiami registruotis čia: goo.gl/e7l8sX

Muzikos inkubatoriaus pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje, video klipo filmavimas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas miesto festivalyje „Loftas Fest“. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje ir „Vasaros terasoje“ Vilniuje.

Balandžio 4 d. prasidėjęs muzikos inkubatorius „Novus“, kiekvieną antradienį, vyks iki pat  gegužės 30 d.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Remia „LRT Opus“.

Daugiau informacijos apie muzikos inkubatorių „Novus“: www.menufabrikas.lt/novus

 

Tau gali būti įdomu: