Paroda KARJERA IR STUDIJOS 2022: Moksleivi, privalai čia būti!

Ar žinai, kad jau KOVO 30-31d. vyks visų Lietuvos moksleivių laukiamiausia ir fainiausia paroda – KARJERA IR STUDIJOS 2022? Jeigu dar neturi parodos bilieto, paskubėk ir įsigyk jį kuo greičiau, nes ISIC kartu su studijų užsienyje ekspertais KALBA.LT Tau paruošė NEREALIŲ STAIGMENŲ:

  • Jeigu nori kartu su žymiausiais jaunaisiais influenceriais sukurti reklamą.
  • GAUTI mylimo brand’o dovaną
  • Ar LAIMĖTI naujausią žaidimą, privalai atvykti į parodą!

Skaityk toliau ir sužinosi, su kokiais influenceriais turėsi šansą sukurti TikTok‘o šokį!

Kodėl Karjera ir Studijos 2022 paroda yra tokia faina, o Tavo dalyvavimas joje – BŪTINAS?

Formosa, Sportland, Hesburger, Vichy vandens parkas, Hobbyshop, Bonobo laipiojimo centras – žymiausi brand’ai ir ISIC draugai įsteigė KOSMIŠKAI SUPERINIŲ dovanų, kurias galėsi laimėti parodos metu.

Svajoji “pasimatuoti” influencerio profesiją? Karjera ir Studijos 2022 paroda pasirūpino ir tuo! KALBA.LT Influencerių dirbtuvėse turėsi progą susipažinti su dešimtis tūkstančių followerių turinčiomis Lietuvos Instagramo žvaigždėmis! Ir tai dar ne viskas! Dejmukas, Edvinas Fruktas, Antanas J ir kiti parodoje Tau atskleis reklamų kūrimo paslaptis ir su jų pagalba, sukursi savo pirmąją reklamą brand‘ui, kurio prizą laimėjai!

ISIC partneris Hobbyshop pasirūpino, kad nei vienas parodos metu nenuobodžiautų! Taigi, pasiimk draugus ir kartu išbandykit naujausią žaidimą – CAT AND MOUTH. Prižadame, bus daug juoko, azarto ir nepamirštamų įspūdžių! O vienam iš laimingųjų PADOVANOSIME šį žadimą! Galbūt tai būsi Tu?

P.S Prie parodos įėjimo dalinsime specialias ISIC korteles, su kuriomis gausi NET -50% NUOLAIDĄ ISIC pažymėjimui!

NEPAMIRŠK: KOVO 30-31d. Karjera ir Studijos 2022 paroda, ISIC stendas! Susitinkam ten!

BILIETUS Į PARODĄ ĮSIGYK PASPAUDĘS ČIA.

Tau gali būti įdomu: