Pirmąjame muzikos inkubatoriaus „Novus“ seminare – susitikimas su Lilu

Lilas-kirpta

Jau rytoj, balandžio 4 d., Vilniaus menų fabrike „Loftas“ prasidės du mėnesius truksiantis muzikos inkubatorius „Novus“. Šiemet tarptautiniu tapusiame projekte kiekvieną antradienį vyks geriausios Baltijos šalių grupės paieškos ir nemokami seminarai su muzikos industrijos profesionalais. Pirmąjame seminare jau rytoj – susitikimas su Lietuvos scenos fenomenu Lilu.

Pokalbiu metu Lilas atskleis unikalią savo sėkmės istoriją, kaip per labai trumpą laiką iš niekam nežinomo atlikėjo tapo daugiatūkstantines arenas renkančiu muzikiniu Lietuvos fenomenu. Šį seminarą moderuos Andrius Zimaitis iš „Gintarinių akinių“.

Po pokalbio su Lilu, „Novus“ klausytojų lauks pirmasis grupių konkurso etapas. Jame antradienį dėl galimybės patekti į konkurso pusfinalį varžysis grupės „IF“, „MaNNazz“, „Eleven Degrees“ ir pirmą kartą – grupė iš Estijos „vonKuusk“.

„Novus“ atidarymas konkursinių grupių pasirodymais nesibaigs. Vakaro vinimi taps vienas ekstravagantiškiausių Izraelio atlikėjų „Shtuby“. Įkvėptas funko, džiazo ir elektroninės muzikos jis savo pasirodymus paverčia hipnotizuojančiais muzikos šou.

shtuby

Muzikos inkubatorius „Novus“ yra visiškai nemokamas. Norintys dalyvauti seminare su Lilu, kviečiami registruotis čia: goo.gl/e7l8sX

Muzikos inkubatoriaus pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje, video klipo filmavimas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas miesto festivalyje „Loftas Fest“. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje.

Balandžio 4 d. prasidėjęs muzikos inkubatorius „Novus“, kiekvieną antradienį, vyks iki pat  gegužės 30 d.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Remia „LRT Opus“.

 

Daugiau informacijos apie muzikos inkubatorių „Novus“: www.menufabrikas.lt/novus

Tau gali būti įdomu: