Atostogoms subalansuotos programėlės išmaniesiams

Pagaliau atėjo vasara – pats metas atostogauti, laiką leisti aktyviai, užplūsti miesto gatves ir su draugais linksmintis jaukiose senamiesčio kavinėse. Vis dėlto, kad ir ką sumanytum veikti, visada turi būti pasiruošęs netikėtumams.

MEZON Yzi

Ką darysi, jei iškylą parke netrukus nutrauks lietus, ar, pavyzdžiui, lankydamasis kitame mieste pasiklysi? Iš daugumos keblių situacijų tave gali išgelbėti ne kas kitas, o internetas. Nesinori po miestą blaškytis ieškant Wi-Fi ryšio? To daryti ir nereikia, nes į pagalbą vasarotojams  skuba mobilus 4G internetas MEZON su nepriklausomu energijos šaltiniu kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams „MEZON YZI“. Stilingas, kompaktiškas, tik 59 g. sveriantis „MEZON YZI“ telpa tavo kišenėje, todėl internetą su savimi gali nešiotis visur. Pripažinkime, kad su internetu viskas paprasčiau. Išsirinkęs MEZON interneto planą „Judėk“ kartu su „MEZON YZI“ modemu, bet kurioje miesto vietoje gali naudotis kiekvienam vasarotojui aktualiomis programėlėmis ir portalais. Štai keletas jų:

1. „Battery Doctor“

Vasara – tai metas, kada retai būname namuose, todėl nuolatinė vasarotojų problema – išsikrovusi išmaniojo telefono baterija ir problemos, kur būtų galima ją įkrauti. Kad ir kokių naudingų programų į telefoną būtų įdiegta, jos yra bevertės, kai telefonui trūksta energijos. Todėl visų pirma naudinga turėti išmaniojo energiją tausojančią „Battery Doctor“ programą. Teigiama, kad programa iki 50 proc. prailgina išmaniojo telefono baterijos veikimo laiką, informuoja apie telefone veikiančias ir energiją švaistančias programas.

1 Battery-Docto - Copy

2. „Workout Trainer“

Norisi visada palaikyti gerą formą? Sportui galima suteikti įvairovės ir pasinaudoti „Workout Trainer“ programėlės teikiamomis pratimų programomis. Dabar paruoštomis treniruočių programomis galima naudotis ne tik sporto klube, bet ir efektyviai savarankiškai sportuoti parke ar netoliese esančiame stadione. Išsamūs paaiškinimai, kaip taisyklingai daryti pratimus, ir teikiama vaizdo medžiaga padės palaikyti gerą fizinę formą, jei reikia, ir numesti svorio.

2 workout-trainer - Copy

3. „Wunderlist“

Nieko nėra geriau nei sulaukti patarimų ar jais dalytis su bendraminčiais. Būtent šią informacijos sklaidą užtikrina „Wunderlist“ programa. Ši į geriausiųjų mobiliųjų programėlių sąrašą patekusi programa leidžia sudaryti sąrašus, idėjomis dalytis su kitais, planuoti savo dienotvarkę, nustatyti priminimus. Jau turi geriausių vasaros festivalių sąrašą ir esi kupinas įspūdžių? Kodėl gi nepasidalinus jais su kitais?

3 Wunderlist - Copy

4. „Dreamstime: Sell Your Photos“

Mėgsti fotografuoti, o draugai sako, kad turi menininko gyslelę? Kodėl gi iš šio talento neužsidirbus, ypač, kai vasarą vaizdingų peizažų tikrai netrūksta? Dabar tą padaryti gali su „Dreamstime“ programa, įspūdingas savo, draugų ar gamtovaizdžio nuotraukas greitai ir nesudėtingai parduoti.

4 dreamsteam

5. „Around Me“

Ši programa pravarti aktyviai mieste laiką leidžiančiai kompanijai, nes nedelsiant nustato buvimo vietą ir parodo netoliese jos esančias parduotuves, bankus, maitinimo ir pramogų įstaigas, barus, viešbučius. Dabar blaškytis nereikia, nes su „MEZON YZI“ modemu ir interneto planu „Judėk“ reikiamą artimiausią vietą gali iš karto nesunkiai surasti. Programa tikras išsigelbėjimas, kai netikėtai ištikus nelaimei reikia surasti ir artimiausią gydymo įstaigą.

5 AroundMe__2_

6. „eTaksi“

Tikriausiai daugeliui yra tekę patirti, kaip, bandant išsikviesti taksi, skamba pypsėjimo signalas, reiškiantis užimtą liniją. Į išmanųjį telefoną įsidegus „eTaksi“ programėlę, viskas paprasčiau, didžiuosiuose Lietuvos miestuose taksi galima išsikviesti greičiau ir pigiau. Kad ir kur ilgais vasaros vakarais mieste linksmintumeisi, dabar gali būti užtikrintas, kad tavo saugiu grįžimu namo bus pasirūpinta.

6 e taxi

Verta nepamiršti, kad daugeliui šių ir kitų programėlių gali prireikti interneto ryšio. Kad ir kur būtum, prieigą prie visų programų ir interneto portalų tau gali suteikti nešiojamas 4G interneto modemas „MEZON YZI“ su interneto planu „Judėk“. Mobilusis internetas su „MEZON YZI“ užtikrins, kad tavo vasaros atostogoms netrūtų nieko!

Tau gali būti įdomu: