Rudenį LOFTAS priims net 2 grupes iš lankytojų pageidavimo sąrašo viršaus

ISIC studentams skiria net 10% nuolaidą linksminimuisi ir kultūrinimuisi menų fabrike LOFTAS.

„Glass Animals“ ir „Fink“ menų fabriko atliktoje apklausoje yra vienos labiausiai linksniuojamų grupių, ką lankytojai norėtų pamatyti gyvai „Lofte“.

Norai pildosi – britų grupė „Glass Animals“ patvirtino savo pasirodymą, kuris įvyks rugsėjo 4 d., o „Fink“ į menų fabriką atvyksta spalio 31 d.

„Fink“ pasirodymas Vilniuje – vienintelis Baltijos šalyse

„Fink“ Vilniuje pristatys savo šeštąjį studijinį albumą „Hard Believer“. Šis urbanistinis ir „bliuziškas“ albumas skirtas gyvam atlikimui. Taip „Hard Believer“ apibūdina ir pats grupės lyderis Finas Greenallas.

Fink by Mike Abmaier 1

Taigi grupės ture po pasaulį yra suplanuotos net 99 koncertų datos ir net 27 šalys. Į „Bushmills Live“ renginių seriją Lietuvoje hito „Sort Of Revolution“ kūrėjai atvyksta po koncerto Helsinkyje. Kol kas, panašu, kad tai bus vienintelis grupės koncertas Baltijos šalyse.

„Tai bus Helovinas, bet tiems, kas išties jo nešvenčia“, – sako Victoras Diavara, kuris ir pakvietė melomanų pamėgtą „Fink“ į Lietuvą.

„Glass Animals“ atidarys rudens renginių sezoną „Lofte“

Kita pageidavimų sąrašo viršūnėje įsitvirtinusi grupė – „Glass Animals“ – atvyksta į kruopščiai kuruojamą „Sol Live“ muzikos renginių seriją, naujo „Lofto“ sezono atidarymo proga.

„Glass Animals“ yra tokių atlikėjų kaip Adele ir „Florence&the Machine“ prodiuserio Paulo Epwortho atradimas. Jų muzika išsiskiria savo ypatingu ir įtraukiančiu pasauliu. Tai aukso viduriukas tarp elektroninės ir gitarinės muzikos.

Glass Animals

Studijuodamas mediciną grupės lyderis Dave’as įsivarė rimtą nemigą, o bemieges naktis pradėjo leisti prie muzikinių eksperimentų. Prie jo prisijungė artimiausi draugai, dabar – grupės nariai. Taigi pirmieji „Glass Animals“ kūriniai buvo įrašyti slapta ir tyliai, mažame miegamajame kažkur Oksforde.

Vizualiai ir muzikaliai turtinga grupės kūryba yra pripildyta pasakų motyvų apie herojus iš džiunglių, subtropinių spalvų, laukinių paukščių čiulbėjimo ir istorijų apie monstrus iš Dave’o vaikystės knygų.

Šiuo metu „Glass Animals“ yra visame pasaulyje gerai žinoma, aktyviai koncertuojanti grupė, kurią groti ant didžiųjų scenų kviečia didžiausi festivaliai nuo „SXSW“ iki „Glastonbury“.

„Tai yra dar vienas atvejis, kai „ant bangos“ esanti grupė tarp didžiųjų festivalių ir masinių renginių įterpia „Loftą“ vienam vakarui – mums tai garbė, o gerbėjams tai yra unikali proga pasimatyti su grupe iš labai arti“, – sako Victoras Diavara.

Tau gali būti įdomu: