Sėkmė ateina tada, kai svajonės ir noras jų siekti yra didesni nei pasiteisinimai!

Nuo pat įkūrimo 1967 m. „Oriflame“ koncentravosi į tai, kas naudinga žmogui ir aplinkai. „Oriflame“ naudoja natūralius ingredientus. Griežtai laikosi įsipareigojimų tausoti aplinką ir inicijuoja daug akcijų, siekiančių sumažinti poveikį aplinkai. „Oriflame“ įkurtas fondas remia sunkiai besiverčiančias moteris ir vaikus.

Remdamasi 50 metų sėkminga patirtimi „Oriflame“ ir toliau laikosi savo misijos – įgyvendinti svajones. Štai keletas sėkmingų pavyzdžių.

Audrius Vilkas
KONSULTANTAS – SAFYRINIS DIREKTORIUS
Nepasakok apie išpildytas svajones, RODYK jas!
Kelias į sėkmę buvo duobėtas, bet tikėjimas savimi ir „Oriflame” vedė tik pirmyn. Prieš 4 metus gyvenau provincijoje, verslas sekėsi, bet to nepakako svajonių įgyvendinimui ir daugiau galimybių nutariau ieškoti sostinėje. Tada per keletą metų mano komandoje išaugo 3 naujos grupės su stipriais lyderiais. Daugelį mano grupės konsultantų motyvuoja galimybė nemokamai keliauti ir dalyvauti Centrinės Europos regiono lyderių seminaruose. Su savo grupės lyderiais jau pabuvojome Egipte, Ispanijoje, Graikijoje ir jau ruošiamės kelionei į Italiją.
Sėkmė ateina tada, kai svajonės ir noras jų siekti yra didesni nei pasiteisinimai!

Odeta Vilkė
KONSULTANTĖ – VYR. DIREKTORĖ
Noriu būti finansiškai nepriklausoma!
Dauguma galvoja, kad mano pasiekimai „Oriflame” yra vyro (Safyrinio direktoriaus A. Vilko) nuopelnas. Mūsų planai ir tikslai yra bendri, bet turime skirtingas grupes. Konkurencija mane motyvuoja, stengiuosi neatsilikti nuo vyro, noriu būti finansiškai nepriklausoma! Man svarbu, kad mano veikla skatina kitus keisti gyvenimą, siekti naujų tikslų ir svajonių. Kasdien prie mano grupės prisijungia nauji motyvuoti naujokai, kurie išauga į lyderius ir siekia direktoriaus titulo. Siekiu būti jiems pavyzdžiu! Amžius nereiškia nieko, svarbu noras įgyvendinti savo tikslus ir svajones!

Nuotrauka_0345

Prisijunk prie mūsų ir tu – užsidirbk pinigų, gerai leisk laiką ir atrodyk puikiai!    Spausk čia ir sužinok, kaip su ISIC / ITIC pažymėjimu sutaupyti dar daugiau!

Tau gali būti įdomu: