Skrillex ir Noisia išpopuliarinti „Foreign Beggars“ patvirtino savo šou Vilniuje

Skrillex, Noisia ir kitų didžiųjų elektroninės muzikos prodiuserių išpopuliarintos britų hip hopo žvaigždės „Foreign Beggars“ patvirtino savo šou Vilniuje. Pasiutę reperiai pasirodys „burn Energy Session“ renginių serijoje gegužės 8 d. menų fabrike „Loftas“.

„Mėnesį prieš tai šioje serijoje pasirodys „Pimp My Ride“ žvaigždė Xzibit, B-Real iš „Cypress Hill“. Dabar savo vizitą į Lietuvą patvirtino „Foreign Beggars“ – pačiam sunku patikėti, kaip gerėja situacija bandant prisivilioti tarptautinio lygio žvaigždes į „Loftą“ – iš esmės kalbos apie šią vietą tarp muzikantų jau sklinda iš lūpų į lūpas“, – sako menų fabriko vadovas Victoras Diavara.

Foreign Beggars & Noisia – Contact

„Foreign Beggars“ pradžia – gilūs 90-ieji Dubajus, kur susitiko du grupės lyderiai: Orifice Vulgatron ir Dag Nabbit.

Skustuvo peiliuko aštrumo sąmojis, pavydėtini tekstai, matymas kelis metus į priekį ir beribė fantazija– tokiais epitetais juos yra užmėtę muzikos kritikai.

Į Lietuvą „Foreign Beggars” atvyksta su savo paskutiniuoju albumu „The Uprising“, kurį įsirašė pas kolega, kitą žinomą prodiuserį Dedamau5. Su šia programa jie jau yra apkeliavę pasaulį net kelis kartus.

Šis bendradarbiavimas su Deadmau5 įrašų kompanija ir kitos panašios muzikinės draugystės su elektroninės muzikos prodiuseriais Noisia, Skrillex, Knife Party atvėrė dar kitokią šių nepailstančių britų reperių pusę.

„Jų šou labai energingi – tai kažkas tarp gyvo garso koncerto ir pamišusio vakarėlio“, – pasakoja Vee ir prisipažįsta, kad tai vienas jo laukiamiausių koncertų šį pavasarį.

Foreign Beggars Ft. Skrillex – Still Getting It

Tau gali būti įdomu: