Kaip išsirinkti tinkamiausią vasaros aksesuarą?

dd0359b7110e77af8b391ee8edca08a8Vasara įkvepia keistis, gražintis, pabrėžti privalumus. Juk taip norisi pražįsti spalvomis ir išsiskirti iš minios. Kartais reikia tiek nedaug – vienintelis tau tinkantis aksesuaras gali tapti krisleliu magijos, pabrėžti įvaizdžio privalumus ir netgi pašalinti išvaizdos trūkumus. Todėl šįkart į pagalbą skubame įvaizdį pagerinti trokštančioms merginoms ir pristatome naujausias gamta ir vasara alsuojančias rankų darbo papuošalų tendencijas. Pasinaudodama teikiamais patarimais sau tinkamiausią papuošalą gali atrasti kiekviena.

Papuošalai pagal veido formą

Renkantis papuošalą, svarbu atsižvelgti į veido formą. Pasirinkdama prie veido formos tinkantį papuošalą, sukursi simetrijos įspūdį, vizualiai pailginsi trumpą veidą arba patrumpinsi ilgą.  Širdies, apversto trikampio ar rombo formos veidui tinka kabantys arba lašo formos auskarai, nes jie padeda vizualiai pailginti veidą. Šių formų veidais pasižyminčios merginos neprašaus ir tada, jei rinksis prie kaklo priglundančius vėrinius. Taip veidas atrodys mažiau smailas. Unikalius rankų darbo papuošalus gaminantys „Some Magic“ siūlo šiuos smailių formų veidams tinkančius papuošalus:

somemagic papuošalai

Apvalios, kvadrato ar trikampio formos veidams tinka apvalios ir stačiakampio formos auskarai. Prie auskarų norėdamos priderinti vėrinį, šių formų veidus turinčios merginos turėtų rinktis vizualiai veidą pailginančius ilgus vėrinius:

some magic papuošalai

Stačiakampio formos veidai yra ilgi, todėl šiuo atveju patariama vengti ilgų kabančių auskarų ir rinktis trumpus apvalius. Renkantis vėrinį, reikėtų ieškoti kiek įmanoma labiau prie kaklo priglundančio vėrinio:

some magic papuošalai

Ovaliems veidams tinka neilgi kabantys auskarai. Atsižvelgiant į kaklo ilgį galima rinktis ilgus arba trumpus vėrinius. Jei kaklas trumpas, patariama rinktis ilgus vėrinius, jei ilgas – atvirkščiai:

some magic papuošalai

Papuošalai pagal plaukų ilgį ir spalvą

Renkantis auskarus, nemažiau svarbu atkreipti dėmesį į plaukų ilgį. Teigiama, kad trumpaplaukėms šiuo atžvilgiu paprasčiausia, nes joms tinka įvairaus dydžio auskarai. Ilgus plaukus turinčios merginos, jeigu nori, kad auskarai matytųsi, turėtų rinktis masyvesnius ovalios arba stačiakampio formos auskarus.

Įvaizdžio harmoniją  padeda pasiekti ir papuošalų derinimas prie plaukų spalvos. Šviesiaplaukėms rekomenduojama vengti neryškių, pavyzdžiui, baltos spalvos, auskarų ir vietoje jų rinktis ryškius mėlynos ar raudonos spalvos auskarus, o tamsiaplaukėms priešingai – baltos spalvos ir kitų pastelinių spalvų auskarai ypač tinka. Raudonplaukėms rekomenduojami mėlynos, violetinės, žalios, turkio spalvos papuošalai. Įvairiaspalvių auskarų gausą siūlo „Some Magic“:

some magic

Dar keletas patarimų:

1. Nepadauginti aksesuarų ir vienu metu segėti tik keletą. Auksinė taisyklė – mažiau yra daugiau. Jeigu segiami auskarai ir grandinėlė, galbūt vertėtų atsisakyti apyrankės ar laikrodžio ir pan.

2. Svarbu derinti aksesuarų spalvas. Jeigu pasirinkai sidabro spalvos auskarus, tokio paties atspalvio reikėtų rinktis ir kitus aksesuarus.

3. Neutralių spalvų drabužiams (juodiems, baltiems, rusviems, tamsiai mėlyniems) pagyvinti tinka ryškūs aksesuarai. Svarbiausia yra tai, kad prie šių spalvų tinka įvairiausių atspalvių papuošalai, todėl ypatingos stiliaus pajautos nereikia. Neprašausi pasirinkdama bet kokį ryškų aksesuarą.

4. Būk žaisminga ir venk vienspalvių drabužių ir papuošalų derinių.

5. Jeigu pasirinkai segėti masyvius auskarus, kitas papuošalas turėtų būti kuklesnis.

6. Dėmesys turėtų kristi tik į vieną naują aksesuarą, todėl kad ir kaip norėtum pasirodyti su ką tik įsigytu žiedu, apyranke ir auskarais, aplinkinių dėmesį leisk jiems traukti po vieną.

7. Reikia nepamiršti, kad ryškus makiažas ar manikiūras taip pat atlieka aksesuaro funkciją, todėl vėlgi reikėtų pasirinkti vieną būdą stiliui pabrėžti. Jeigu nusprendei lūpas padažyti ryškiai raudonai, daug masyvių papuošalų vertėtų atsisakyti.

Papuošalai „Some Magic“ – su ISIC 20 proc. nuolaida

Tau gali būti įdomu: