Studentiškas „Mezon Yzi“: nešiokis internetą kišenėje

Mokslo metų pradžią skelbiantis rugsėjis jau įsibėgėja, o tai ženklas, kad studentams ir moksleiviams pats metas grįžti į mokslo vėžias. Nauji mokslo metai leis pasisemti naujų žinių, įgyti įgūdžių, tačiau kaip ir visur rezultatą lems mokslams įdėtos pastangos. Tačiau pripažinkime, kad ir kiek jų įdėtum, visada išlieka tikimybė netikėtai ką nors svarbaus pamiršti, o kartais apskritai pritrūksta laiko ką nors atidžiau perskaityti, tiesa? Dabar iš šių keblių situacijų gali išsisukti, nes atminties ir laiko spragas panaikins greitas naršymas internete. Kad nereikėtų akis išdegus ieškoti, kur galėtum rasti artimiausią Wi-Fi ryšį, studentams padeda mobilus, su nepriklausomu energijos šaltiniu internetas „Mezon Yzi“. Dabar užsisakius studentams subalansuotą planą „Judėk 4“, naršyti gali visur: vykdamas į paskaitas viešajame transporte, pasitelkti internetą mokytis kavinėje, parke ar kitoje miesto vietoje.

isic

„Mezon Yzi“ – mobilus internetas kompiuteriui ir išmaniajam telefonui

„Mezon Yzi“ – mobiliojo interneto modemas, turintis Wi-Fi sąsają, leidžiančią neribotai internetu naudotis kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Modemas yra su nepriklausomu energijos šaltiniu, todėl jį galima nešiotis visur, o, įrenginiui išsikrovus, jį įkrauti per USB jungtį. Prie interneto galima prisijungti ne tik per Wi-Fi sąsają, bet ir naudojantis USB jungtimi. Net kai modemo baterija kraunasi, galima naudotis internetu, todėl tai užtikrina galimybę prieiti prie interneto bet kuriuo metu. „Mezon Yzi“ internetu naudotis ypač paprasta – prie interneto prisijungiama vieno mygtuko paspaudimu.

Dalinkis su draugais

„Mezon Yzi“ tau suteikia galimybę vienu metu prijungti net iki 8 Wi-Fi įrenginių, taigi „Mezon“ internetu gali dalintis su draugais ir kolegomis. Tai ypač pravartu aktyviai mieste laiką leidžiančiai ar mokytis gryname ore ketinančiai kompanijai, nes vieno įrenginio pakanka net aštuonių žmonių poreikiams tenkinti. Naudotis „Mezon Yzi“ internetu praktiška – internete naršyti ir nemokamai bendrauti gali visa kompanija, be to, „Mezon Yzi“ užtikrina efektyvią informacijos sklaidą.

Jau turi savo ISIC? Tuomet kartu su modemu „Mezon Yzi“ užsisakyk interneto planą „Judėk 4“ net su 49% nuolada!

Tau gali būti įdomu: