SVARBU. Pranešimas dėl klijuojamų nuotraukų

ISIC klijuojamos nuotraukos

Nuo 2016 m. sausio 1 d. baigiasi tarptautinių mokinių ir studentų pažymėjimų ISIC bei pedagogų pažymėjimų ITIC, kuriems dar naudotos klijuojamos nuotraukos, galiojimas. Primename, kad jau nuo 2015 m. balandžio mėn. visuose ISIC bei ITIC išdavimo vietose pažymėjimams gaminti naudojamos tik skaitmeninio formato asmens fotografijos.

Iki šiol naudotų popierinių klijuojamų nuotraukų atsisakoma pažymėjimo klastojimo galimybės. ISIC ir ITIC pažymėjimai – dokumentai, patvirtinantys mokinio, studento ar dėstytojo statusą, todėl siekiama užtikrinti maksimalų pažymėjimo saugumą ir patikimumą.

Kaip ir iki šiol pažymėjimus užsisakydami internetu (https://www.isic.lt/uzsakyk/) mokiniai, studentai ir pedagogai gali įkelti savo nuotrauką. Užsakydami pažymėjimus ISIC Lietuva atstovybėse (https://www.isic.lt/kontaktai/) klientai fotografuojami vietoje.

Nuo šiol ISIC pažymėjimas tampa dar saugesnis, visiškai išnyksta padirbinėjimo galimybė.

Tarptautiniams mokinių, studentų ir pedagogų pažymėjimams gaminti naudojamos ISO 7810 standarto plastikinės kortelės, turinčios technologinės apsaugos priemonių bei duomenų laikmeną (mikroprocesorių).

ISIC Lietuva, prieš išduodama pažymėjimus, tikrina mokinių, studentų bei pedagogų statusą registre, įtraukia klientų duomenis į Tarptautinę pažymėjimų išdavimo sistemą, kurioje nurodomi išduotų pažymėjimų blankų skaičius, serija, numeriai ir išdavimo datos.

Siekdama užkirsti kelią pažymėjimo klastojimui bei konfiskuoti padirbtus pažymėjimus, ISIC Lietuva glaudžiai bendradarbiauja su didžiųjų miestų viešojo transporto įmonėmis ir aktyviai sprendžia visus galimus pažymėjimo klastojimo atvejus.

Pažymėjimo saugumo parametrai bei gamybos technologija nuolat atnaujinama, todėl jo padirbti tampa neįmanoma.

Tau gali būti įdomu: