Tarptautinio Roterdamo kino festivalio filmai – internetu pasiekiami visai Lietuvai

PASAKA

Sausio 27-29 d. vyksiantys Tarptautinio Roterdamo kino festivalio renginių serijos „IFFR Live“ seansai suburs europietiško kino mėgėjus ne tik prie „Pasakos“ kino teatro, bet ir prie bet kurio ekrano visoje Lietuvoje. Internetinė filmų peržiūros platforma „Namų kino pasaka“ (nuoroda: www.e.kinopasaka.lt ) leis naujausius festivalio filmus stebėti neišeinant iš namų, kad ir kur jie bebūtų.

Visos Lietuvos žiūrovai internetu galės pamatyti keturis festivalio „IFFR Live“ programos filmus – italų režisierių Tizza Covi ir Rainer Frimmei dueto dokumentišką pasakojimą apie cirko bendruomenę „Misteris Visata“ („Mister Universo“, 2016), danų filmą „Vyras“ („Mesteren“, 2017) apie pirmą kartą susitikusių dviejų menininkų – tėvo ir sūnaus – akistatą, Artimųjų Rytų tradicijų ir imigrantų gyvenimo šiuolaikinėje Belgijoje priešpriešą atskleidžiamą dramoje „Vestuvės“ („Noces“, 2016) bei tarp realybės ir fikcijos klaidžiojančio neįgalaus fiziškai, tačiau nenugalimos sielos Rikardo svajonę filme „Milžinas“(„Jätten“, 2016).

Kiekvieną filmą legaliai žiūrėti internetu bus galima nuo jo seanso pradžios kino teatre „Pasaka“ iki  2017 m. vasario 5 d. (kol Roterdame tęsis kino festivalis). Bet kurį filmą galima stebėti kompiuterio ar kito, interneto prieigą turinčio, įrenginio ekrane, sumokėjus simbolinį peržiūros mokestį naudojantis banko kortele ar „Paypal. Filmą bus galima pažiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo. Visi keturi Roterdamo kino festivalio programos „IFFR Live“ filmai rodomi originalo kalba su angliškais subtitrais.

Filmo „Misteris Visata“ anonsas: https://youtu.be/bF5z4XMULCo

Filmo „Vyras“ anonsas: https://youtu.be/U_Xj9kH947M

Filmo „Vestuvės“ anonsas: https://youtu.be/GktPm1iH53E

Filmo „Milžinas“ anonsas: https://youtu.be/VRSoFc3Hakc

 

Daugiau informacijos www.kinopasaka.lt ir www.e.kinopasaka.lt

Tau gali būti įdomu: