„Verslas veža“ kviečia sėsti už savo verslo vairo

Didelio susidomėjimo sulaukę renginiai Verslas veža, kurie jau apsilankė 9 Lietuvos miestuose, lapkričio 28 d. vyks Vilniuje!

Verslas veža yra verslumo skatinimo renginių ciklas, siekiantis įtraukti jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius iš visos Lietuvos, kurie brandina savyje verslumo idėjas ir nori jas įgyvendinti. Verslas veža – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, padėti jam suvokti, kad už savo ir savo šalies ateitį ir gerovę yra atsakingas kiekvienas iš mūsų.

Verslas

Verslumo pamokos vyks drauge su Radistais Rolandu Mackevičiumi ir Jonu Nainiu, muzikantu Jurgiu Didžiuliu, rizikos kapitalo fondo Nextury Ventures įkūrėjais Mindaugu Glodu ir Ilja Laursu, verslininkais Robertu Dargiu, Vytautu Medinecku-Ironvytu bei Justu Pikeliu. Šio jaunimui skirto renginio metu susirinkusieji galės dalyvauti užsiėmimuose kūrybiškumui, viešojo kalbėjimo įgūdžiams lavinti, seminaruose apie grožio salono, sporto klubo, kavinės bei kitokių verslų steigimą ir daugybėje kitų naudingų veiklų. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

Tad nepraleisk progos sėst už savo verslo vairo ir dalyvauk Verslas veža.

Daugiau informacijos apie renginį>

Tau gali būti įdomu: