Vilniuje spalį kūrybos, verslo ir technologijų žmones apjungs konferencija WHAT’S NEXT?

Šiandien pasklido žinia apie pirmąją dviejų dienų kūrybinių industrijų konferenciją Pabaltyje WHAT’S NEXT?, kuri įvyks Vilniaus Naujamiestyje spalio 17-18 dienomis.

„Panaudoti kūrybą versle ir verslo žinias kūryboje yra aukštas pilotažas. Kartais kūryba ir idėjos nėra pakankamai vertinamos – o tai iš esmės yra visa ko variklis, to pačio verslo ir technologijų irgi“, – sako viena iš konferencijos iniciatorių Živilė Diavara.

WHAT’S NEXT? paskaitų, kūrybinių dirbtuvių, kontaktų mugės ir kitų dviejų dienų renginių metu bus pristatytos temos apie inovacijas, tendencijas bei kūrybiškumą, kaip sukurti tai, ko dar nėra. Konferencijos pagrindinis tikslas – pateikti atsakymus į klausimą, kas laukia toliau?

„Konferencijos metu bus taikoma nauja, interaktyvi pranešimų forma – jos metu pranešėjai ne tik pasakos, bet ir skatins galvoti, integruotis bei veikti čia ir dabar. Be aktyvios publikos kai kurie pranešimai net neįvyktų“, – intriguojančiai apie naujovišką konferencijos formą kalba konferencijos bendraorganiztorė Aistė Jakimavičiūtė iš organizacijos „Penketai“.

Paskaitos, kontaktų, o kitą dieną dizaino mugė ir dirbtuvės vyks per tris erdves – menų fabriką „Loftas“, šalia esantį „IndEx Hall“ ir „Radio lofts“ patalpose.

whats next
Pirmoji tarptautinė kūrybinių industrijų konferencija WHAT’S NEXT? 2013 m. buvo miesto festivalio „Loftas Fest“ dalimi ir susilaukė didelio dėmesio iš Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos bei lankytojų.

2014 m. WHAT’S NEXT? tampa savarankišku dviejų dienų tarptautiniu kūrybinių industrijų renginiu su stipria, daug daugiau nei pernai veiklos ir lektorių įtraukiančia programa, kūrybinėmis dirbtuvėmis su reklamos mokyklos „Atomic Garden“ svečiais iš užsienio, kontaktų muge, didžiausiu vienos dienos dizaino muge ir baigiamąja švente WHAT’S AFTER?

Konferencijos dalyviai – aktyviausi kūrybiško verslo, verslio kūrybos atstovai. Šeši pranešėjai, dirbantys didžiausiose kūrybinėse agentūrose pasaulyje, atvyksta iš užsienio.

Savo atsakymus į „kas toliau? pristatys: vokietis Bartholot iš „Artbox“, olandas Rutger Slump iš De Baak, suomiai Cristoffer & Kaisa Lekos, ispanai Gonzalo Figari ir Marga Lainez iš „Mao ThinkTank Creativo“.

Lietuvių pranešėjai: Tomas Ramanauskas (New! agency), Austėja Landsbergienė (Vaikystės Sodas), Arminas Ragauskas (KTU), Rimantas Stanevičius (Milk agency), Lemon Labs, Mantas Velykis (AD McCann Vilnius), Edvardas Kavarskas, Vilnius Temperature, Le Terrier, Martynas Birškys (DaDaDa studio/BBDO Ukraine), Ignas Kozlovas ir kiti.

Tau gali būti įdomu: