Visą vasario mėnesį studentų pamėgtas kruizas į Stokholmą nuo 12,50 Eur

Išskirtinai ISIC turėtojams: Kruizas Ryga-Stokholmas-Ryga nuo 12,50 Eur! Tik PASKUBĖK, nes ši NEREALI akcija galios neilgai (užsisakant kelionę 2019.02.01-2018.02.28), BET keliauti galėsi iki pat kovo 10 d.!

Kainos:

Keliaujant sekmadieniais-ketvirtadieniais:

Keturvietė B klasės (be lango) kajutė – nuo 50 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys.

Keturvietė A klasės (su langu) kajutė – nuo 60 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys.

Keliaujant penktadieniais-šeštadieniais:

Keturvietė B klasės (be lango) kajutė – nuo 70 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys.

Keturvietė A klasės (su langu) kajutė – nuo 80 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys.

Taigi, jeigu keliaujate keturiese, TAU kelionė KRUIZINIU LAIVU su DVIEM nakvynėmis kainuos nuo 12,50 Eur!!! Rinkis datas, dešinėje puslapio pusėje apačioje įvesk nuolaidos kodąSTUDENTAS“ ir kraukis daiktus!

Rinktis kruizą

P.S. vienas ISIC turėtojas gali užsisakyti net dvi kajutes. T.y. iš 8 keliaujančių žmonių vienas privalo turėti ISIC pažymėjimą.

Jeigu nekeliausit su mašina, važuokit su Lux Express – akcijos laikotarpiui bilietų užmatėm po 7 Eur! Autobusai, beje, patys patogiausi – su wifi, televizoriais, filmais, knygomis ir nemokama kava bei arbata.  Griebk autobuso bilietus čia:

Rinktis autobuso bilietus

 

tALLINK-SKREENSWHOTAS

 

TRUMPAS INSTRUKTAŽAS PRIEŠ KELIONĘ:

Kelionės eiga arba kaip viskas bus:

– Nukeliausit turbo patogiu autobusu (arba mašina) iki Rygos uosto;
– Ten savitarnos terminale suvedus bilieto numerius gausite įlaipinimo korteles;
– Praėję pro įlaipinimo kontrolės punktą, kur nuskenuosite korteles, žingsniuosit į laivą;
– Laive susirasit savo kajutę, kurios numeris bus nurodytas ant įlaipinimo kortelės, kuri kartu bus ir kambario raktas;
– Įsikursit, o laivas vakare pajudės iš uosto;
– Visą naktį šėlsit diskotekose ir baruose, šoksit, kajutėje kaposit „durnių“ ir kitaip ilsėsitės;
– Ryte atplauksit į Stokholmą;
– Iki vakaro tyrinėsit Stokholmą ir grįšit į laivą;
– Naktį plauksit atgal į Rygą;
– Ryte išlipsit Rygoje ir keliausit namo (arba toliau tyrinėsit Rygą!).

 

Ką valgysit? 
Puiku tai, kad į laivą galima neštis savo maistą ir gėrimus! Prisikraukit normaliai ir sutaupysit krūvą pinigų! Žinoma, laive apstu ir įvairių kavinių, valgyklų, kiekvieno skonio ypatumams. Tiesa, jose kainos kiek didesnės. Taip pat yra tikrai nemaža maisto ir suvenyrų parduotuvė, kurioje galima įsigyti visų būtiniausių reikmenų nuo muilo iki dešrelių; ten – nebrangu. Taigi, jeigu viską suvalgysit per pirmą naktį, badu vis tiek vaduotis neteks. Tik atkreipkite dėmesį, jog ekonominės klasės kajutėse nėra šaldytuvo, todėl greitai gendančio maisto verčiau nesivežti.

 

Dušas, rankšluosčiai ir plaukų džiovintuvai
Kajutėje, kaip ir įprastame viešbučio kambaryje yra rankšluosčiai, tualetas bei dušas. Tiesa, jo kompaktiškumas ir praktiškumas jus nustebins! Atkreipiam dėmesį, jog kajutėse nėra plaukų džiovintuvo – merginoms reikėtų pasiimti bent vieną, juolab kad bagažui tokių griežtų apribojimų kaip lėktuvuose nėra.

 

Dar keli praktiniai patarimai:
– Tikrai eisite ant denio palydėti arba pasitikti saulėtekio, ten vaizdas – nepakartojamas. Būtinai šilčiau apsirenkite, nes ant denio pučia nevaikiškas vėjas.
– Stokholmas – miestas nepigus (ypač centras). Bet jame yra Central Station, kurią greitai pasieksite iš keleivių uosto metro. Ten galima pigiau nusipirkti maisto, nueiti į tualetą prieš/po vaikštynių po miestą.
– Nepamirškite laiko juostų skirtumo!
– Visai verta parsisiųsti nemokamą Tallink programėlę, kurioje galima įsiregistruoti (nereikės laukti eilėje prie įlaipinimo registracijos savitarnos aparatų), ten matysite visą su kelione susijusią informaciją, išvykimo laikus, laivo žemėlapį (pradžioje tikrai gali prireikti – jis juk didžiulis), vakaro pramogų programą ir kt.
– Įsigyjant kelionę yra galimybė papildomai užsisakyti maitinimą. Standartiniai pusryčiai kainuoja 12 eurų asmeniui į vieną pusę. Jeigu mėgstate rytais gausiai pavalgyti ir norite pusryčiaudami sėdėti restorane bei grožėtis jūros horizontais pro langus – tuomet šie pusryčiai jums. Štai standartinė vakarienė asmeniui į vieną pusę kainuoja 34 Eur. Nors maisto tikrai pakankamai, tokia kaina už vieną vakarienę mums pasirodė kiek per didelė.
– Jeigu norite pamatyti Stokholmą iš esmės, rekomenduojame skirti laiko ir pasidomėti, susiplanuoti, ką norite pamatyti. Kita alternatyva – vos įlipus į laivą susirasti Informacijos punktą, kuriame galima įsigyti ekskursiją po Stokholmą (~20 Eur). Tiesa, apsisprendus iš anksto, ekskursiją verta užsisakyti perkant bilietus, nes grupė užsipildo ir vietų nelieka ypač greitai – norinčių susipažinti su šiuo įspūdingu miestu išties daug.

 

Plaukimas laivu su dviem nakvynėmis tekainuos nuo 12,50 Eur, jeigu keliausit keturvietėje kajutėje, kuri visai kelionei į abi puses kainuoja nuo 50 Eur! Pamatyti Stokholmą dar niekada nebuvo taip pigu ir patogu! Rekomenduojam pasinaudoti tokia reta proga!

 

Rinktis kruizą

 

Tau gali būti įdomu: