10 dovanų idėjų, kurias rekomenduoja ISIC. 2 dalis

 

2011-ieji šiltos kojinės, šalikas, pirštinės… 2012-ieji kalėdinis vynas, imbieriniai sausainiai, karštas šokoladas… 2013-ieji uogienės, medaus stiklainėliai ir arbatų rinkiniai… 2014-ieji?.. Kalėdos jau ne už kalnų, o Tu dar nenupirkai dovanų? Ne bėda – ISIC rekomenduoja 10 unikalių dovanų idėjų, kurios ne tik atneš Kalėdinę atmosferą Jūsų namuose, bet ir pakels nuotaiką.

1. Norų skrynelė pradžiugins tuos, kam skiriate mažai dėmesio. Ant 365 lapelių užrašykite linkėjimus ir mini pažadus, ko gali tikėtis artimas žmogus iš jūsų ateinančiais 2015 metais. Kasdien traukiami lapeliai pradžiugins abi puses: tiek pažadų vykdytoją, tiek tą, kurio norai pildysis. Nepraleiskite progos įtraukti tokių norų kaip ledų valgymas, pasivaikščiojimai, pusryčiai į lovą ir dar daug kitų idėjų.

dovanų idėjos
2. Sunkiausia išrinkti dovanas smaližiams, kurie jau yra išragavę n skanėstų. Jūsų rankų darbo dovana tikrai pakels nuotaiką ir nepaliks abejingų draugams, giminaičiams ar antrajai pusei. Tad pirmyn!

Reikės: saldainių, kartono ir klijų.
Gamyba: susukite kartoną į kūgio formą ir sutvirtinkite. Ant jo ratu klijuokite saldainius. Jei nesate linkę užsiimti rankdarbiais,  galite tiesiog užsisakyti.

dovanų idėjos
3. Mėgstantiems jaukumą, namų atmosferą, ramybę, padovanokite kvapiuosius padėkliukus. Išsirinkite kvapą, kurį mėgsta būsimo dovanos gavėjas,  ir pagaminkite kvepiančių arbatos padėkliukų rinkinį, kuris pripildys namus jaukumu. Nereikalingus CD diskus apklijuokite kavos pupelėmis, cinamono lazdelėmis ar kitomis medžiagomis. Padėjus karštą puodelį padėkliukas ims skleisti puikius aromatus.

dovanų idėjos
4. 2015-ieji pasižymi tuo, kad bus įvestas Euras. Linkusiems taupyti ar turintiems didelių, finansų reikalaujančių tikslų rekomenduojame padovanoti šmaikščias taupykles. Praktiška, gražu ir naudinga.

dovanų idėjos
5. Sunkiausia išrinkti solidžią dovaną. Dovanų nupirkite belgiškų saldainių – tikrai neprašausite pro šalį. Tai gan solidi dovana tinkanti tiek kolegoms, tiek brandesnio amžiaus žmonėms, kurie Jums yra brangūs. Paverskite artimųjų Kalėdas skaniausiomis šventėmis.

6. Nudžiuginkite savo antrąją pusę romantišku pasivaikščiojimu. Užsukite į bet kurią kavinę, pasiimkite kavos puodelį sau ir artimam žmogui. Pakvieskite ramiam pasivaikščiojimui, kada užmirštamos visos problemos, kada nereikia niekur bėgti, o ramus pašnekesys ir karštas kavos gurkšnis tiesiog atpalaiduoja. Su ISIC:
Caffe Mio – 15% nuolaida;
Supremo kavos namai – 10% nuolaida
Karmelitai – 10% nuolaida;
Vero Cafe – 10% nuolaida.

dovanų idėjos
7. Kai Kalėdinių dovanų sąrašas ilgas, geriausia sutaupyti dovanojant dovaną grupei. Pasinaudojus savo ISIC pažymėjimu padovanok savo draugams ir artimiesiems boulingo, biliardo, dažasvydžio žaidimus arba pramogas nuotykių parkuose. Su ISIC gauk iki 50% nuolaidą pramogoms įsigyti.

dovanų idėjos
8. Branginantiems prisiminimus puikiai tiks fotomozaika rėmelyje, primins artimiesiems nuostabiausias akimirkas praleistas kartu. Išrinkite nuotraukas ir iš jų sudėliokite mozaiką. Jei nuotraukų turite mažiau, galite padaryti tiesiog nuotraukų plakatą. Jums tekainuos rėmelis ir nuotraukos išryškinimas, o padovanotos emocijos dar ilgai neišblės.

9. Rankų darbo muilas, kvepiantis Kalėdomis – puiki dovana tėveliams ir seneliams. Jis tik skaniai kvepia, bet ir pripildo namus šventinės nuotaikos. Gali būti naudojamas kaip suvenyras, gaiviklis arba pagal savo paskirtį.

dovanų idėjos
10. Jei Jūsų artimieji gyvena kitame mieste ar šalyje, o juos pasveikinti tampa sudėtinga, mes turime išeitį. Kalėdinis video sveikinimas tiks tiems, kurie yra toli nuo jūsų. Nufilmuokite Kalėdinį pasveikinimą ir įrašykite jį į diską, o siuntinyje galite pridėti ir kalėdinių imbierinių sausainių. Tai puiki idėja nustebinti net ir visko mačiusius.

Tikimės, kad pateiktos idėjos įkvėps ir motyvuos Jūsų kūrybingumą, o namų jaukumas ir šiluma neblės net ir po švenčių. Šiltų, jaukių, nuotaikingų ir gražių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų Jums linki ISIC Lietuva komanda.

Tau gali būti įdomu: