10 dovanų idėjų, kurias rekomenduoja ISIC. 1 dalis

Ar jau turite dovanas visiems artimiesiems? Jei ne, pateikiame 10 kalėdinių dovanų idėjų:

Labiausiai vertinamos asmeninės sukurtos dovanos, tad turime kelis paprastus, bet puikius pasiūlymus:

1. Indas su džiovintais vaisiais, riešutais, guminukais, kakava bei zefyrais ar tuo, ką mėgsta žmogus, kuriam ši dovana skirta. Išsirinkite indelį skirtą biriems produktams, įdėkite norimus ingridientus, papuoškite kaspinu ir prikabinkite mažą atviruką su palinkėjimu.

dovanų idėjos

2. Smaližiams galite iškepti kalėdinių sausainių ar pyragą. Į rinkinį pridėkite skanios arbatos ar kakavos. Rekomenduoja labai skanų baltos nugos su riešutais receptą kurį pasiskolinome iš portalo 15min.:

Ingredientai

Medus 400 g.
Lazdynų riešutai 500 g.
Cukrus 250 g.
Kiaušiniai (baltymai) 2 vnt.
Vanilinis cukrus 1 arbatinis šaukštelis
Vaflių lakštai 2 vnt.

  • Riešutus nuplaukite, nuvarvinkite ir išdžiovinkite. Pakepinkite sausoje keptuvėje, atvėsinkite ir nulupkite luobeles.
  • Sukrėskite medų į puodą ir kaitinkite ant silpnos ugnies, kol jis iš permatomo virs matiniu, tik neleiskite užvirti. Suberkite cukrų, maišydami toliau kaitinkite, kol masė taps vientisa ir šviesiai geltonos spalvos.
  • Dubenyje iki standžių putų suplakite kiaušinių baltymus.
  • Toliau kaitindami medaus ir cukraus mišinį po šaukštelį pamažu įmaišykite kiaušinių baltymus. Masė turi būti tiršta ir beveik baltos spalvos. Toliau kaitinkite ant silpnos ugnies maždaug 30 min., neleiskite užvirti. Galiausiai suberkite vanilinį cukrų, dalimis sudėkite riešutus.
  • Masę sukrėskite ant vaflio lakšto, tolygiai paskirstykite aliejumi patepta mentele, uždėkite kitą lakštą, šiek tiek paspauskite, atvėsinkite, suvyniokite į maistinę plėvelę ir 12 val. laikykite šaldytuve. Aštriu peiliu supjaustykite gardėsį norimo dydžio gabalėliais.

dovanų idėjos
3. Ar dažnai tenka su šeima išeiti pavakarieniauti? Kodėl nepadovanojus vakarienės jaukiame restorane ar kavinėje? Tokios dovanos kuria atsiminimus ir suartina. Žinoma, prabangių restoranų meniu kainos ne visiems priimtinos (ypač studentams ar mokiniams), tad siūlome nepamiršti ISIC pažymėjimo. Restoranus ir kavines, kuriose taikomos nuolaidos su ISIC, rasite čia. Galite sutaupyti ne vieną dešimtį.

4. Bilietai į teatrą ar koncertą visada nudžiugins ir paliks įspūdžių. Ko gero, tai geriausia dovana tėvams. Mėgstantiems krepšinį ar kitą sporto šaką, bilietai į mėgstamos komandos rungtynes tikrai nenuvils. Tokioms dovanoms ISIC vėl ateina į pagalbą. Beveik visuose teatruose su ISIC suteikiamos nuolaidos, tad nepamiršk pasidomėti. Sąrašą teatrų ir renginių organizatorių, kur taikomos nuolaidos su ISIC, rasi čia.

5. Vertinantiems sveikatą ir grožį, siūlome dovanoti SPA procedūras. Mamai, draugei ar merginai apsilankymas masažo ar grožio salone suteiks laba daug džiaugsmo. Masažo klinika su ISIC pažymėjimu taiko net 40% nuolaidą, o mėgstančioms vasarišką įdegį siūlome padovanoti SunLani soliariumų studijos apsilankymų abonementą už studentišką kainą. Sporto klubų ir aktyvaus laisvalaikio pramogų pasirinkimas iš ties yra didelis, o taikančius nuolaidą su ISIC galite rasti čia.

dovanų idėjos
6.  Stilingiesiems dovanų niekada nebus per mažai. Šalikas, šiltos kojinės, šlepetės, kepurė, pirštinaitės, šiltas megztinis, varlytė, apyrankė ar auskarai. Tereikia sužinoti, ko gi labiausiai reikia. Rekomenduojame kelis internetinius portalus, kuriuose patys apsipirkome ir nepraleidome progos pasinaudoti nuolaida su ISIC:
madosguru.lt taiko 10% nuolaidą,
superdovana.lt taiko 15% nuolaidą,
style4u.lt taiko 12% nuolaidą.
Daugiau internetinių parduotuvių, kurios siūlo platų dovanų pasirinkimą su ISIC nuolaidą, galite rasti čia.

dovanų idėjos
7. Mėgstantiems keliauti, atrasti, pamatyti naujas vietas, siūlome keliones. Puikiai suprasdami, kad kelionės yra brangi pramoga, siūlome pasinaudoti Ecolines pasiūlymais keliauti autobusu į kaimynines sostines: Ryga, Talinas, Varšuva ar Praha, visai netoli, o pamatyti ten tikrai yra ką. Daugiau Pigių pasiūlymų kelionėms galite rasti mūsų Keliauk su ISIC skiltyje.

dovanų idėjos
8. Nors knyga, nuo mokslų perkaitusiam studentui, gali pasirodyti prastas pasirinkimas, tačiau nemažai tokių, kurie sugeba pailsėti tik skaitant gerą knygą. Ne veltui senovės romėnų filosofas ir rašytojas Ciceronas yra pasakęs „Namai, kuriuose nėra knygų, panašūs į kūną be sielos“.  Kiekvienam galima atrasti knygą, pagal jo hobi ar pomėgius. ISIC siūlo pasinaudoti nuolaida ir apsilankyti didžiausiame internetiniame knygyne knygos.lt arba kuriame nors kitame knygyne, kuriuose taikomos nuolaidos su ISIC. Juos rasite čia.
dovanų idėjos
9. Ar pažįstate savo miestą? Ar jūsų artimieji jį pažįsta? Muziejai, parkai, lankytinos vietos ir kitos miesto pramogos apie kurias esate girdėję, bet taip ir nepavyko apsilankyti yra puiki proga sau ir artimiesiems suteikti šansą ir sužinoti šį tą daugiau. Pasidomėkite išsamiau apie lankytinas vietas ir tapkite savo šeimai ar draugams gidu po neatrastas vietas. Reikės paskirti šiek tiek savo laiko, padaryti pakvietimą, o įspūdžiai liks neišdildomi. Jei bijai, kad geru gidu netapsi, linksmas ir įdomias ekskursijas po įvairiausias miesto vietas, Vilnių, Kauną ir Trakus atvirais autobusais organizuoja Vilnius City Tour. Pramogų agentūra Vaiduokliai teikianti paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Rygoje su ISIC pažymėjimu siūlo išmėginti pramogas pigiau! Ekskursijos „Vilniaus požemių istorijos“ ar „Nuodėmių miestas“ įtraukia tikrais faktais bei istorijomis.

dovanų idėjos
10. Patiems išrankiausiems mylimiesiems rekomenduojame dovanų kuponus. Tai pats veiksmingiausias būdas nežinant kuo palepinti artimąjį.  Pateikiame kelis mūsų partnerius, kurie siūlo didelį dovanų kuponų pasirinkimą, o su ISIC dar ir sutaupysite. svajoniudovanos.lt su ISIC taiko 8% nuolaidą, geradovana.lt taiko 10% nuolaidą dovanų rinkiniams GERA DOVANA prekybos salose. Tad belieka tik imti ir išsirinkti.

Tikimės, kad rasite įkvėpimo ir pasinaudosite dovanų idėjomis, kurias rekomenduoja ISIC. O jei turite pasiūlyti ką nors įdomaus ir išradingo, pasidalinkite su mumis. Pasiūlymus galite rašyti komentaruose arba siųsti mums el.paštu info@isic.lt.

Tau gali būti įdomu: