6 pagrindiniai žingsniai, norintiems pradėti sportuoti

Norint, kad mūsų organizmo imuninė sistema veiktų aktyviau, specialistai pataria sportuoti ir sveikai maitintis. Tačiau gyvenant vis greitesniu ritmu sportui lieka vis mažiau laiko, tuo tarpu dažnam naujokui kyla klausimas – kaip pradėti?

Taip pat skaitykite: Į trasą! Bėgimo maratonų kalendorius – 2015

pradėti sportuoti
Pateikiame 6 patarimus, kurie padės išlaikyti gerą savijautą ir grakščią figūrą šaltuoju metų laikotarpiu. 6 pagrindiniai žingsniai, norintiems pradėti sportuoti:

1. Motyvuok save. Prieš pradedant sportuoti, svarbu įvertinti sporto suteikiamus privalumus – tai suteiks daugiau motyvacijos. Svarbu nepamiršti, kad sportas ne tik sustiprina sveikatą, bet ir padeda išvengti streso, padidina ištvermę, pagerina judesių koordinaciją bei pakelia nuotaiką!

2. Susirask kompanioną. Sportuoti daug smagiau su draugu ar šeimos nariu – užklupus tinginiui, artimas žmogus padės neprarasti motyvacijos. Jei tavo draugai sportuoti nenori, nebijok užsiregistruoti į grupines treniruotes.

3. Nebijok naujovių. Lietuvoje vis labiau populiarėja masiniai bėgimo renginiai. Nepatinka bėgioti? Išbandyk plaukimą, aerobiką ar tenisą. Neišsigąsk, kad prireiks šiek tiek laiko, kol atrasi savo širdžiai mieliausią sporto šaką, juk ne viskas gyvenime pavyksta iš pirmo karto.

4. Sek rezultatus. Sportuojant labai svarbu stebėti rezultatus, laikui bėgant tai ne tik motyvuos, bet ir suteiks daug azarto. „Samsung“ gyvenimo būdo indekso LIVING duomenimis, net kas penktam lietuviui sportuoti padeda mobiliosios technologijos – naudokis tokiomis sporto programėlėmis kaip „S Health“ ar „Endomondo“. Daugiau nubėgtų kilometrų ir mažiau kilogramų – kas galėtų būti geriau?

5. Apdovanok save. Sportuoti žymiai smagiau, kai žinai, kad po to tavęs laukia apdovanojimas. Tačiau nederėtų savęs apdovanoti ledais ar pyragaičiu – geriau padovanok sau naujus sportinius batelius, drabužius ar kitus niekučius. Juk ir sportuojant smagu atrodyti žaviai!

6. Mėgaukis. Sportas neturi asocijuotis su kančia ir visais vakarais praleistais sporto salėje. Kur kas geriau, kai sportas tampa gyvenimo būdu. Vietoj lifto lipk laiptais, į darbą važiuok dviračiu ar žygiuok pėstute, lakstyk su savo šunimi, o vietoj popietės prie televizoriaus surenk badmintono turnyrą visai šeimai. Aktyvi veikla lauke taip pat užtikrins, kad pro akis nepraleisi nuostabios gamtos!

Sporto klubus, kuriuose taikoma nuolaida studentams su ISIC galite rasti čia

laikas.lt

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Naujovės atneša daug nežinomybės: ką daryti, kur eiti, į ką kreiptis? Šiame žinyne surinkome visus dažniausius šviežių studentų klausimus ir į juos atsakėme!
* Tavo duomenys nebus dalinami trečiosioms šalims
Į tavo el. paštą nusiuntėme nuorodą, kurią paspaudęs parsisiųsi žinyną. Ji turėtų atkeliauti kelių minučių bėgyje.
AR ŽINAI VISKĄ, KĄ TURĖTŲ ŽINOTI STUDENTAS?
PROTINGAS ŽINGSNIS! PASITIKRINK PAŠTO DĖŽUTĘ
Rinkis bet kurį interneto planą ir myPlan tau padovanos ISIC pažymėjimą!