Į trasą! Bėgimo maratonų kalendorius – 2015

Atšilus orams ir pavasariui įpusėjus, norisi energijos ir geros nuotaikos semtis gryname ore ir laiką leisti aktyviai, sportuoti. Dėl to šiuo metu ypač padaugėja bėgimo entuziastų. Artimiausiame stadione suki ratus, o gal miško takeliais bėgioji ir tu? Tada kodėl gi neprisijungus prie bėgimo entuziastų būrio ir neišbandžius jėgų viename iš organizuojamų maratonų? Nebijok! Tikrojo maratono bėgti nebūtina, galima pasirinkti žymiai trumpesnes trasas, subalansuotas tiek sportininkams profesionalams, tiek mėgėjams. Štai keletas organizuojamų bėgimo renginių.

Taip pat skaitykite: 6 pagrindiniai žingsniai, norintiems pradėti sportuoti

Miško trasa ISIC

1. Gegužės 1 d. „Miško trasa“

Miške, prie Tapelių ežero, organizuojamose bėgimo varžybose gali varžytis mėgėjai ir profesionalai, lenktyniaudami 5, 10 arba 20 km distancijose. Bėgdami miško paklote, dalyviai ne tik sportuos, bet ir puikiai leis laiką gamtoje.

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/misko-trasa/

Trakų pusmaratonis ISIC

2. Gegužės 10 d. „Trakų pusmaratonis“

Trakuose galima bėgti 21, 10,5, 5 arba 1 km trasas. Galvės ežero pakrantė ir Trakų pilies vaizdas užtikrins neeilinę trasą ir bėgant leis pajausti didingos istorijos dvelksmą.

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/trakai-half-marathon-trakai/

 Vilties bėgimas ISIC

3. Gegužės 17d. „Vilties bėgimas“

Klaipėdoje vykstantis „Vilties bėgimas“ ir jo metu surinktos lėšos skiriamos kilniam tikslui – onkologinėmis ligomis sergantiesiems padėti. Jau septynerius metus organizuojama akcija kasmet sulaukia tūkstančių bėgikų ir geros valios žmonių paramos. Kviečiama bėgti 10, 6, 3 km arba 400 m distancijas.

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/vilties-begimas-klaipeda/

 We run Vilnius 05.24

4. Gegužės 24 d. „We run Vilnius“

Šios Vilniuje organizuojamos pusmaratonio varžybos laikomos didžiausiu Lietuvos pavasario bėgimo renginiu. Pradedantiesiems bėgikams siūloma varžytis 5 km trasoje, pažengusiems – 10 km, o profesionalūs sportininkai kviečiami jėgas išbandyti bėgant pusę maratono (21 km).

Informacija:  https://www.isic.lt/renginys/dnb-nike-run-vilnius-2015-vilnius/

Pasaulio lietuvių bėgimas 2015

5. Birželio 7 d. „Pasaulio lietuvių bėgimas“

Pasaulio lietuvių bėgimas – jau antrą kartą vyksiantis pasaulio lietuvius vienysiantis renginys. Šio renginio dieną (2015-06-07) įvairiose užsienio šalyse judėjimo laisvę pamilę tautiečiai dalyvaus simboliniame 5 kilometrų bėgime. Prisiminsime tėvynę ir kartu sportiškai (bėgdami ar eidami) praleisime šeštadienį, linkėdami Lietuvai būti sveikai, aktyviai, kūrybingai ir vieningai.

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/pasaulio-lietuviu-begimas-penki-uz-lietuva/

 

Kauno maratonas 06.14

6. Birželio 14 d. „Kauno maratonas 2015“

Tiek profesionalams, tiek mėgėjams skirtas renginys kviečia aktyviai praleisti laiką bėgant tradicinę 42 km trasą, pusmaratonį (21 km) arba trumpesnes 10 km ir 5 km trasas. Taip pat organizuojamas nemokamas 1,5 km šeimų bėgimas ir 0,7 km bėgimas „Už laimėtą gyvybę“, kurio metu remiami anksčiau gimę kūdikiai. Renginio metu vyks koncertai, mugės, bus vedamos paskaitos apie fizinį aktyvumą.

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/kauno-maratonas/

 Kai finišo linija yra tik pradžia 06.20

7. Birželio 20 d. „Kai finišo linija yra tik pradžia“

Pasaulinei pabėgėlių dienai paminėti ir į migracijos procesus atkreipti dėmesį skirtas bėgimas Palangoje kviečia bėgti 20, 10 arba 5 km distancijas. Dalyviams taikomas simbolinis mokestis – pasirinkto dydžio auka Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai.

Informacija:  https://www.isic.lt/renginys/lietuvos-raudonojo-kryziaus-begimas/

suvalkija

8. Liepos 11 d. „Suvalkijos pusmaratonis“

Marijampolėje bėgikai gali lenktyniauti pusės maratono, 10 arba 6 km trasose ir grožėtis tekančios Šešupės vaizdais.

Informacija https://www.isic.lt/renginys/pirmasis-suvalkijos-pusmaratonis/

 We Own The Night 08.23 (1)

9. Rugpjūčio 23 d. „We own the night“

Tai netradicinis bėgimas, kuris yra unikalus tuo, kad yra skirtas tik moterims ir bėgama vakare. Reikia įveikti 5 km trasą Vilniaus centre. Dalyvių laukia staigmenos ir daug gerą nuotaiką ir puikų vakarą užtikrinančios muzikos.

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/night-vilnius/

 The Color Run 08.30

10. Rugpjūčio 30 d. „The Color Run“

Laimingiausiais 5 km planetoje tituluojamas bėgimas propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir spalvų gama skatina geras emocijas. Bėgikai išmarginami įvairiomis spalvomis, užtikrinančiomis geros nuotaikos dozę, o šiemet, kad būtų dar linksmiau, netrūks ir blizgučių!

Informacija: https://www.isic.lt/renginys/color-run-vilnius/

Jeigu jau išsirinkai, kokią trasą ir kur bėgsi, linkime sėkmės! Ir visai nesvarbu, per kiek laiko įveiksi trasą ar kelintą vietą užimsi… Juk svarbiausia – dalyvauti ir gerai praleisti laiką, o kai kurių organizuojamų bėgimų atvejų ir prisidėti prie kilnių akcijų ar tiesiog pasilinksminti.

Tau gali būti įdomu: