Kaip sutaupyti pramogoms ir smagiai praleisti vasarą. Vasariškos ISIC nuolaidos.

Atėjo vasara! Kaip planuoji savo laiką vasaros metu? Atostogausi, kibsi į darbus ar pasirinksi pramogas? Kad ir kokie būtų Tavo planai, paruošėme pasiūlymus visiems!

Jaunimas, kuris nuspręs savo vasarą praleisti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose arba, tiesiog, atvyks čia pasisvečiuoti turės nemažiau vasariškų pramogų nei tie, kurie vyks prie jūros, ežerų ar miškų. Juk čia yra ne ką mažiau pramogų. Tad pateikėme pramogų sąrašą, kaip sutaupyti pramogoms ir smagiai praleisti vasarą.

Vasara – laikas, kurio nei viena minutė neturi nueiti vėjais, o dar geriau su vėju! Lekiant pakeliui su vėju GoSailling siūlo ekstremalų būriavimą lenktynine jachta. Kas mėgsta mažiau ekstremalias paslaugas, tas gali pasimėgauti kelione jachta arba pramoginiu laivu DIONE Trakų ežerais. Su ISIC pažymėjimu 30% nuolaida visoms pramogoms.
Tęsiant pramogas ant vandens, galimybė puikiai praleisti laiką – kelionė baidarėmis su draugais, šeima, kolegomis, artimaisiais, bei tuo pačiu patirti nepakartojamus įspūdžius. Sostinės baidarės padės atrasti pačias įspūdingiausias Pavilnių ir Verkių regioninių parkų vietas, bei išgirsti ką mena tūkstančius metų srūvantys vandenys. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta 5 Lt nuolaida asmeniui baidarių nuomai.

Kaip sutaupyti

Jeigu pramogos ant vandens yra atsibodusios siūlome išbandyti pramogauti po vandeniu. Divemen kviečia susipažinti su povandeniniu gyvenimu ir įvertinti koks gražus gali būti Lietuvos povandeninis pasaulis. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta 11% nuolaida pažintiniui arba 50 Lt nuolaida nardymo kursams.

Išlipant iš vandens ant žemės Lankininkų sporto klubas siūlo išbandyti įdomu ir netradicinį laisvalaikio praleidimo būdą! Pasitikrink savo taiklumą ir nors vienam kartui, o gal ir ilgam, tapk lankininku. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta 25% nuolaida. Kas norės aktyvesnio laisvalaikio ir ekstremalių pramogų Nuotykių parkas Belmontas kviečia išmėginti pramogų parko trasas, skrydį lynu per upę, galimybę organizuoti renginius ir daug kitų veiklų. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikytos įvairiausios nuolaidos atsižvelgiant į tai, kokią pramogą pasirinksi.

Toliau leidžiant vasarą mieste, Kaunas suteikia šansą pasisemti puikių įspūdžių ir mėgautis įvairiomis pramogomis su ypatingomis nuolaidomis.

Tiems kas pasiilgo nuotykių ir adrenalino, norintiems pajusti ypatingai aštrius išgyvenimus, Vilko takas siūlo kariškių renginių organizavimą naktiniuose žygiuose pelkėmis, kuomet gyvybiškai svarbūs pojūčiai yra susilpnėję ir nuolat tenka kovoti su nežinomybės jausmu, pasikliaujant savo instinktu bei komandos draugais. Šioms pramogoms su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta iki 30% nuolaida.

Norintiems ramesnio poilsio ir pramogų galite visada apsilankyti Burės.lt buriavimo mokykloje, nes jie kviečia visus norinčius mokytis buriuoti burlente! Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta 10% nuolaida burlenčių kursams.

Norint, kad ši vasara būtų ypatinga verta išbandyti naujas pramogas nuotykių parke Expedicija. Čia kiekvieną pradžiugins 10 metrų mobili alpinistinė laipiojimo siena, orientaciniai žygiai, kelionės baidarėmis ir daugybė kitų pramogų. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta 20% nuolaida visoms pramogoms.

nuolaidos studentams

Kauno marios visada žavėjo savo vaizdais, bei didingumu, todėl Party Cruiser visus kviečia paplaukioti prabangiais dviaukščiais katamaranais bei vandens motociklu su ratu/slidėmis. Jeigu norėsis adrenalino ir aktyvaus laisvalaikio yra galimybė prie laivo papildomai užsakyti pramogas galingu triviečiu vandens motociklu bei vandens ratu ar net išbandyti vandens slides. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta iki 7% nuolaida pramogoms.

Kas pasiilgo ramių pasiplaukiojimų baidarėmis, Vandens turistai netik suteiks nuolaidą, bet ir atvyks į jūsų šventę, į jūsų pasirinktą vietą, bei išsirinktą upę. Su ISIC pažymėjimu bus pritaikyta 15% nuolaida darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio

Šiauliai vasara taip pat turi ką pasiūlyti. Tiems, kas pasiilgo nuotykių ir svajoja apie nepakartojamus nuotykius bei kvapą gniaužiančius įspūdžius gamtoje su bičiuliais geriausias kelias į Splius nuotykių parką. Čia laukia net 5 trasos! Verta išbandyti visas, o ypač „Raudonąją“ trasą, kurios ilgis beveik 500 metrų bei 24 rungtys, kuriose galėsi pasitikrinti savo jėgas. Su ISIC pažymėjimu taikomos specialios nuolaidos!

Tiems kas norėtų Šiaulius pamatyti ratuotas, Salduvės parko ekologinis takas, kaip tik tam tikra vieta. Mažoji architektūra bulvare, saulės laikrodžio aikštė ir daug kitų dėmesio vertų peizažų. Visus minėtus objektus gali aplankyti su dviračiais, kuriuos išsinuomosi Šiaulių turizmo informacijos centre. Su ISIC pažymėjimu tai kainuos tik 3lt/val! Nepamiršk įsimesti į kuprinę vandens, skanėstų ir pledo bei pasidaryk smagų pikniką.

nuolaidos studentams

Jei nesi nusiteikęs piknikui sustok pailsėti kavinėj – galerijoje „Kavos namai“. Čia galėsi išsirinkti iš galybės kavos rūšių. Ypač rekomenduojame paragauti gilių kavos. Su ISIC pažymėjimu taikomos specialios nuolaidos. Išalkus paskanauti nuodėmės vertų sumuštinių galima jaukioje sumuštinių kepyklėlėje Gimme. Ko gero net pas mamą neteko ragauti sumuštinių su cukinijomis ir baklažanais. Su ISIC pažymėjimu taikomos specialios nuolaidos.

Jei vasarą trukdo keli papildomi kilogramai galite greitai ir linksmai jų atsikratyti sporto klube Fit House  arba išmokstant kelis papildomus šokių žingsnelius šokių studijoje Salida. Su ISIC pažymėjimu specialios nuolaidos. Vakare galima aplankyti klubą Mega. Smagiai pasilinksminti ir gerai praleisti laiką. Su ISIC įėjimas į klubą nemokamas!

Visos vasariškos ISIC nuolaidos

Tau gali būti įdomu: