Kūrybiškumo konferencijoje – nepatogūs klausimai ir unikalaus gyvenimo pamokos

Jau kitą savaitę, lapkričio 9-10 d., menų fabrike „Loftas“ vyksianti kūrybiškumo ir ateities tendencijų konferencija „What’s Next?“ dalyviams kels nepatogius, bet gyvenimą aukštyn kojomis, gerąją to žodžio prasme, verčiančius klausimus ir dalins patarimus, kur link sukti siekiant unikalios ir sėkmingos savo gyvenimo istorijos.

Ateities tendencijų žemėlapiu tituluojamoje konferencijoje ir šiemet bus kalbama ne tik apie naujausias verslo ir technologijų tendencijas, bet ir kūrybingų, smalsių ir inovacijų nebijančių žmonių gyvenimą – nuo būrimosi į kartu gyvenančias kūrybingas bendruomenes iki bendrakūrybos.

Konferencijoje pastarąją, bendrakūrybos, tendenciją pranešimu ir praktine sesija pristatys danų kūrybinės organizacijos „Kaospilot“ atstovai Bo Blaabjerg ir Marie Præst Schlosser. „Kaospilot“ yra kūrybos mokykla ir konsultavimo įmonė, teikianti lyderystės, inovacijų ir kūrybiškumo mokymo programas. Jos konsultavimo vadovas Bo Blaabjerg kompanijoje atsakingas už komercinę veiklą. Jis taip pat rūpinasi „Kaospilot“ bendrakūrybos programa ir turi didžiulę tarptautinę patirtį viešo ir privataus konsultavimo, mokymo ir inovacijų srityse. Bo kolegė – Marie Præst Schlosser, yra „Kaospilot Hive“, vienos iš paskutinių „Kaospilot“ iniciatyvų, koordinavimo vadovė. „Kaospilot Hive“ yra darbo erdvė, kurioje buriasi startuoliai ir jauni verslininkai, siekiantys bendradarbiauti su kitomis kūrybinių industrijų veiklomis.

Remdamiesi „The Kaospilots“ ir „Kaospilot Hive“ veikla, Bo ir Marie „What’s Next?“ konferencijoje išsamiai pristatys bedrakūrybos idėją. Pasak, jų bendrakūryba yra mąstymo būdas, padedantis pamatyti ir sujungti mus supančias kompetencijas, todėl, kaip veiksmingas metodas, ji gali būti naudojama įvairiose situacijoje ir projektuose. Pateikdami skirtingus bendrakūrybos metodų pavyzdžius, praktiškai įgyvendintus pačių, Bo ir Marie sieks įrodyti, kad bendrakūrybiškumas yra inovatyvių verslų ir kūrybos įmonių ateitis.

Visiems, kuriems rūpi geresnis sambūvis su pačiu savimi ir kitais itin naudingas bus mokymų kompanijos „Dirigo“ direktoriaus Mindaugo Žebrausko pranešimas tema „7 klausimai sau padėsiantys atrasti autentiškesnį Aš“. M. Žebrauskas turi daugiau nei 10 metų patirties mokymų, vystymo ir transformacijų konsultavimo srityje. „What’s Next?“ konferencijoje jis pristatys septynis esminius klausimus, kuriuos sau turėtų iškelti visi autentikos savo gyvenime siekiantys žmonės. Pasak M. Žebrausko, kiekvienas turėtų leistis į kelionę vidinio savęs link, kad savąją istoriją galėtų rašyti ir perrašyti naujomis, unikaliomis spalvomis.

Gyvenimo bendruomenėse idėją konferencijoje gvildens Winfriedas Härtelis – Berlyno platformos „cohousing-berlin.de“, skirtos kontaktams, tendencijoms ir idėjoms, susijusiomis su skirtingomis bendruomeninio gyvenimo ir dalinimosi formomis, partneris bei vienas iš įkūrėjų. W. Härtelis inicijavo ir padėjo dvidešimčiai bendruomeninio gyvenimo projektų Vokietijoje. Pasak jo, bendruomeninis gyvenimas yra į visuomeniškumą orientuotas gyvenimo būdas, stiprus reiškinys su kosmopolitiška perspektyva. Savo pranešime W. Härtelis, siekdamas pristatyti ir įkvėpti, apžvelgs skirtingus šio gyvenimo būdo modelius, kurie bus aktualūs visiems norintiems pradėtį savąjį projektą.

„What’s Next?“ yra daugiau nei konferencija, todėl abi dienos žada įdomią programą. Konferencijos atidarymo rytą, lapkričio 9-ąją, „What’s Next?“ vyks kontaktų pusryčiai, o penktadienio vakare – uždarymo vakarėlis „The Atomic Garden“ kūrybos namuose. Juos dalyvauti galės visi įsigyję „Full Pass“ bilietus.

Šiemet lapkričio 9-10 d. vyksianti „What’s Next?“ skirta kūrybinių sektorių atstovams, taip pat verslo, mokslo ir technologijų žmonėms, kurie domisi kūrybiniais sprendimais. Konferencija vyks menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilnius. Konferenciją rekomenduoja „LRT Opus“.

Daugiau informacijos: www.whatsnext.lt

wn 2

Tau gali būti įdomu: