Užupio Dramos Teatras kviečia į paskutinį spektaklį „Mėšlungis“

Užupio Dramos Teatras lapkričio 20 d. 19:30 val. Teatro Saloje, adresu S. Stanevičiaus g. 24, paskutinį kartą kviečia į skandalingąjį spektaklį „Mėšlungis“. Režisierės Ritos Urbonavičiūtės darbas kalba apie meilę ir katarsį, ištikimybę ir išdavystę, švelnumą ir mirtį. Šis spektaklis – tarsi ryškus sapnas apie tai, kaip negalime pakeisti savęs. Pasikeitus aplinkybėms mes vis vien išliekame savimi. Žiūrovai iki 18 m. neįleidžiami.

Spektaklis "Mėšlungis"

K. Sajos dramoje„Mėšlungis“ stiprus meilės motyvas. Tačiau tik kaip priemonė atskleisti ribotiems mūsų socialiniams santykiams, statiškiems moters ir vyro vaidmenims šeimoje. K. Sajos veikėjai – Elija (ją galėtume vadinti lietuviškuoju V. Šekspyro Ofelijos atitikmeniu), kurią vaidina Rasa Strauzaitė ir Vytautas Kentra (Linas Barauskas) – neseniai santuokos įžadus priėmę jaunuoliai, pjesėje įkūnija Sizifo vaidmenį.

spektaklis "Mėšlungis"

Niekaip nesugebantys užridenti savo akmens, pakeisti savo santykių situacijos – vis krenta žemyn į nesusikalbėjimo, vienatvės, gailesčio sau ir neapykantos kitam liūną. K. Sajos dramos veikėjai įkalinti savo pačių santuokoje – kalėjime, kurio sienų nė vienas nebeįstengia nugriauti. Mėšlungis pjesėje – ne tik santykių metafora, tai būsena einanti su mumis iš kartos į kartą. Tai sunki, bet prasminga kelionė į save.
Šis spektaklis gal net paskatins jus keistis, išsivaduoti iš sąstingio, iš naujo atrasti meilės prasmę. Įbriskite į šiuolaikinio teatro vandenis ir išdrįskite atsimerkti.

SIC ir ITIC kortelių turėtojai gali pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir bilietus į šį spektaklį gali įsigyti net 40 proc. pigiau! Būtina išankstinė registracija el. paštu info@uzupioteatras.lt iki lapkričio 19 d. 18 val.

Tau gali būti įdomu: