Ketvirtadieniais Kauno studentams specialūs vakarai kino teatre „Romuva

Kino teatras „Romuva“ ir toliau atsigręžia į skirtingus miestiečių poreikius ir po sėkmingai startavusio „Kino klasikos klubo“ netrukus reguliariai kvies studentus pravėdinti smegenis kine. Nuo lapkričio 20 dienos prasidedamas naujas renginių ciklas „RoMOVIEški studentų ketvirtadieniai“ moksluose paskendusiam jaunimui, suteikiant galimybę žiūrėti aktualų kiną iš viso pasaulio už specialią kainą, siekiant suteikti erdvę diskusijoms, naujoms pažintims ir iniciatyvoms skirtoms būtent jaunimui.

romukas romuvaSpecialiai kino ketvirtadieniams keletas Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kultūros vadybos studentų sukūrė herojų Romuką, kuris lydės visus „RoMOVIEškus“ vakarus. Studentų studentams sukurtas prototipas kurs interaktyvią bendravimo zoną, kurioje nestigs gero kino pažinčių ir partnerių pristatomų pramogų. Nuo mokslų atitrūkusiųjų lauks ne tik prasmingi kino filmai, bet ir įvairūs konkursai, organizacijų prisistatymai, specialiai studentams subalansuotas meniu naujoje „Romuvos“ kavinėje ir draugystė su Romuku, kuris ieško tokių pačių kinomanų kaip ir jis pats.
„RoMOVIEškų studentų ketvirtadienių“ pradžia jau lapkričio 20 d., pakvies į du kino seansus: 18 val. „Mergaitė su katinu“ (rež. Asia Argento) su garsiąja Charlotte Gainsbourg bei stilingąją premjerą „Sen Loranas. Stilius – tai aš“ (rež. Bertrand Bonello).

*Bilietas į vieną kino filmą su ISIC pažymėjimu kainuos 8 Lt, į du vakaro seansus tik 12 Lt.

Tau gali būti įdomu: